بایگانی نوشته‌ها


همه چیزهایی که باید از رویداد WitcherCon سال ۲۰۲۱ بدانید

همه چیزهایی که باید از رویداد WitcherCon سال ۲۰۲۱ بدانید

کل شب گذشته برای دنیای ویچر بود. در رویداد WitcherCon نتفلیکس و سی‌دی پراجکت رد برای چند ساعت دنیای ویچر را جشن گرفتند. این برنامه شامل مصاحبه با بازیگران، پرسیدن چندین سوال و پشت صحنه‌ها بود. همینطور اینکه خبرهایی در مورد سریال و بازی منتشر شده اعلام شد.حال برای اینکه شما هیچ‌چیز را از دست ندهید، ما یک خلاصه از اتفاقات را در متن زیر آورده‌ایم. در این رویداد از اسپین‌آف‌هایی مانند Blood Origin و Nightmare نیز معرفی شد. همینطور اینکه بازی AR به نام Monster Slayer نیز قرار شد به زودی عرضه شود.

اختلافات بر سر صحت نقشه جدید جی تی ای ۶ ادامه دارد

اختلافات بر سر صحت نقشه جدید جی تی ای ۶ ادامه دارد

طرفداران سری بازی‌های GTA نظرات متفاوتی نسبت به نقشه جدید جی تی ای 6 دارند.طبق شایعاتی که در هفته‌های اخیر مطرح شده، نقشه جی تی ای 6 لو رفته است. اگر نقشه لو رفته واقعا متعلق به بازی جی تی ای 6 باشد، نقشه این بازی وسیع و متشکل از چندین شهر است. همچنین مناطق روستایی نیز به دنبال بزرگ شدن نقشه، زیادتر شده است. همچنان که بعضی طرفداران معتقدند این نقشه، متعلق به بازی است، بعضی موافق نیستند. اگر یادتان باشد، تصویر دیگری چند ماه قبل درمورد نقشه بازی GTA 6 منتشر شد که تا به امروز افرادی هستند که آن تصویر را واقعی می‌دانند.

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade – Bloodhunt که در دنیایی بسیار عجیب و فانتزی روایت می‌شود حالا از فاز تست آلفا خارج شده است و اخیرا مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی را بروزرسانی کرده‌اند.

همه بازی‌ها و اخبار رویداد State Of Play جولای ۲۰۲۱ سونی

همه بازی‌ها و اخبار رویداد State Of Play جولای ۲۰۲۱ سونی

رویداد State of Play 2021 سونی چند ساعت قبل برگزار شد. در این رویداد تعدادی به روزرسانی برای بازی‌های عرضه شده معرفی شدند. همانطور که انتظار می‌رود بخش اصلی برنامه تریلر Deathloop بود. در کنار آن تعداد زیادی معرفی دیگری هم بودند. از جمله آن‌ها می‌توان به اعلام تاریخ عرضه Death Stranding: Director’s Cut اشاره کرد. ما همینطور اطلاعاتی در مورد Moss: Book 2 بدست آوردیم. این بازی ادامه یکی از عناوین محبوب PlayStation VR بود. داستان Moss: Book 2 در اصل یک موش درحال ماجراجویی است.اما در این مراسم خبری از ادامه گاد آو وار 2018 و Horizon: Forbidden West نبود.  پس باید برای اطلاعات بیشتر از این دو عنوان مدت بیشتری صبر کنیم. حال با تمامی عناوین معرفی شده در این رویداد با بازیمی همراه باشید.

فروش سایبرپانک ۲۰۷۷ حتی بدون کمک سونی نیز به شدت افزایش داشته است

فروش سایبرپانک ۲۰۷۷ حتی بدون کمک سونی نیز به شدت افزایش داشته است

هرچه می‌خواهید در مورد سایبرپانک بگویید اما به نظر می‌رسد مردم واقعاً تمایل به این بازی دارند. این بازی بعد از حدود 6 ماه ممنوعیت از PlayStation Store بالاخره به آن بازگشت. فروش سایبرپانک 2077 در این مدت بیشتر از هر بازی دیگری از این فروشگاه بوده است. به این معنا که سایبرپانک بیشتر از بازی‌های مثل GTA 5، ،فیفا 21 و ماینکرفت فروش داشته است.

بررسی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

بررسی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

در مقطعی از سال هستیم که طرفداران بازی‌های شوتر، بی‌صبرانه منتظر نسخه جدید کال آو دیوتی هستند. اما آیا Call of Duty: Black Ops Cold War، همان بازی است که می‌تواند جوابگوی این اشتیاق باشد؟ با بررسی بازی همراه باشید.

بررسی بازی Guilty Gear Strive

بررسی بازی Guilty Gear Strive

Guilty Gear Strive را می‌توان بهترین بازی مبارزه‌ای حال حاضر دانست و یک گزینه بسیار مناسب برای تازه‌واردان به این مجموعه و بازی‌های مبارزه‌ای است. با بررسی این بازی همراه بازیمی باشید.وقتی صحبت از مجموعه‌های مبارزه‌ای می‌شود، اکثر کاربران به‌سراغ سری‌هایی نظیر Street Fighter و Tekken می‌روند. این در حالی است که در سال ۱۹۹۸، اولین نسخه از بازی Guilty Gear روانه بازار شد و توانست ساختار متفاوتی از بازی‌های مبارزه‌ای را ارائه و مخاطبان خود را کسب کرد. به مرور و عرضه نسخه‌های بیشتر، این مجموعه هم تکامل یافته‌تر شد، اما متاسفانه گیلتی گر آنطور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته است.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...