شاید دوران گرالت بعد از بازی The Witcher 3 و DLCهای آن به اتمام رسیده باشد، ولی سی دی پراجکت رد هنوز هم قصد دارد دنیای The Witcher را در آینده ادامه دهد. این استودیو در گذشته هم چندین بار این موضوع را مطرح کرده است. حال این استودیوی لهستانی قراردادی را با آندرزج ساپکوفسکی، نویسنده رمان‌های The Witcher، امضا کرده است. طبق این قرار داد امتیاز مالکیت این مجموعه برای استودیوی سی دی پراجکت تمدید می‌شود.

این استودیو اخیراً اعلام کرده بود که قصد دارد تا وارد توافق‌نامه‌ای را با آقای آندرزج ساپکوفسکی تنظیم کند که نتیجه آن تقویت روابط بین آن‌ها خواهد بود. همچنین در اعلامیه‌ی خود اظهار داشتند که این توافق‌نامه کاملاً شفاف بوده و خواسته‌ها و انتظارات هردو طرف را برآورده می‌کند، همچنین چارچوبی برای همکاری‌های آینده ارائه می‌دهد. طبق گفته‌های استودیو، شرایط این توافق‌نامه افشا نخواهد شد.

این توافق‌نامه کمک شایانی به ساخت بازی‌های مجموعه The Witcher می‌کند، چون اخیراً سی دی پراجکت رد و ساپکوفسکی در مورد امتیاز مجموعه The Witcher با مشکلاتی روبه‌رو شده بودند که طبق این توافق‌نامه مشکلات هر دو طرف برطرف خواهد شد.

سی دی پراجکت رد در گذشته اعلام کرده بود که می‌تواند همزمان هر دو مجموعه Cyberpunk و The Witcher را با تمرکز بالایی جلو ببرد. تنها چیزی که می‌توانیم برای قسمت جدید سری ویچر حدس بزنیم، این است که سی دی پراجکت رد قصد ندارد این بازی را The Witcher 4 نام‌گذاری کند.