همانطور که می‌دانید، بازی Halo Infinite از مورد انتظارترین عناوین نسل نهمی است که به نوعی برگ برنده‌ی مایکروسافت نیز محسوب می‌شود. علاوه بر این، نسخه‌ی بتایی نیز اخیرا از این بازی منتشر شده بوده که برخی از دیتاماینرها توانسته‌اند تا از همین طریق یکی از کلیپ‌های صوتی این عنوان را استخراج کنند.

از زمان معرفی Halo Infinite تا همین الان، این بازی توانسته تا به یکی از مورد انتظارترین عناوین تاریخ تبدیل شود و شاید به همین دلیل است که مایکروسافت هزینه و سرمایه گذاری بسیار بزرگی بر روی آن کرده تا از کیفیت نهایی اثر خود راضی و مطمئن باشد.

همانطور که می‌دانید، نسخه‌ی بتا و پیش نمایش فنی بازی Halo Infinite همچنان در جریان است و به نظر می‌رسد که برخی از هواداران مشتاق این عنوان نسخه‌ی بتا را بیش از حد بررسی کرده و راه‌هایی برای دسترسی به برخی محتواهای این عنوان پیدا کرده‌اند. اینطور که گفته شده است، اخیرا برخی از دیتاماینرها فایل پیش نمایش فنی این بازی را کاوش کرده و موفق شده‌اند تا یکی از کلیپ‌های صوتی بتل رویال این بازی را استخراج کنند!

البته هنوز تا الان هیچ تصویر و یا چیز قابل توجه دیگری از این صدا و فایل پیش نمایش فنی بازی بدست نیامده است. با این همه، اگرچه این فایل صوتی اصلا تضمین نمی‌کند که در بازی Halo Infinite حالت بتل رویال نیز وجود خواهد داشت یا خیر، چرا که ممکن است که از فایل‌های ابتدایی و آزمایشی این عنوان باقی مانده باشد، اما وجود این چنین صدایی به خودی خود جالب و بحث برانگیز است.

Halo Infinite

همانطور که می‌دانید، حالت چند نفره‌ی این بازی کاملا رایگان و free-to-play خواهد بود و با در نظر گرفتن این نکته می‌توان گفت که افزودن یک حالت بتل رویال به این عنوان مطمئنا یک حرکت بسیار هوشمندانه از سمت استودیوی ۳۴۳ اینداستریز خواهد بود و طرفداران بسیار بیشتری را به سمت این عنوان جذب خواهد کرد.

علاوه بر این، گزارشات بیشتری نیز منتشر شده‌اند که همگی نشان از تنوع نقشه‌ها و سلاح‌های مختلف در این بازی و به ویژه حالت چند نفره‌ی آن دارند. همچنین، تایید شده است که بازی‌بازان در این عنوان برای اولین بار در تاریخ این مجموعه قادر به رهاسازی سلاح خود خواهند بود و بازی بر روی تمامی نسخه‌های خود دارای ویژگی FOV slider نیز خواهد بود.

در نهایت باید گفت، اینطور که به نظر می‌رسد توسعه دهندگان بازی Halo Infinite به شدت در حال تلاشند تا یک بازی موفق و محبوب و لایق نام سری Halo را توسعه دهند و با در نظر گرفتن گزارشاتی که از این عنوان تاکنون منتشر شده، به نظر می‌رسد که در این راه موفق بوده‌اند. با این حال، باید تا زمان انتشار بازی منتظر ماند و دید که این عنوان چگونه عمل خواهد کرد.

بازی Halo Infinite در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ (به احتمال زیاد تعطیلات منتهی به سال ۲۰۲۲ میلادی) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان ایکس، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بخش چند نفره‌ی بازی Halo Infinite برای تمامی بازی‌بازان رایگان بوده و دارندگان اشتراک ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game pass) قادر خواهند بود تا بخش داستانی این اثر را نیز به صورت رایگان از روز اول عرضه تجربه کنند.

منبع:گیمفاhttps://bazime.ir/