چندی پیش در توییتر این خبر اعلام شد. در همان پست توییتر شما می‌توانید ببینید که چگونه Aloy به زبان طراحی گنشین ایمپکت تغییر کرده است. البته این شخصیت تا مدت زمان محدودی در دسترس است و یک کارکتر 5 ستاره است. همینطور اینکه Aloy کمبوها، علامت Cryo، انیمیشن و توانایی‌های مخصوص خودش را خواهد داشت.

میهویو اعلام کرد که کاربران پلی استیشن 5 و 4 تنها با یکبار وارد بازی شدن می‌توانند Aloy را بگیرند. البته این اتفاق با عرضه نسخه 2.1 این بازی انجام خواهد شد. این شخصیت در Mail Box شما قرار خواهد داشت و زمانی که آن را باز کردید می‌توانید روی هر دستگاه دیگری آن را داشته باشید. این مورد هم به لطف Cross-save امکان پذیر شده است. بازیکنان در همین زمان یک کمان 4 ستاره نیز برای Aloy در بازی گنشین ایمپکت باز خواهند کرد. اما توضیحی در مورد چگونگی باز شدن آن داده نشده است.

زمانی که نسخه 2.2 گنشین ایمپکت عرضه شود همه بازیکنان با Adventure Rank بالای 20 می‌توانند Aloy را بگیرند. هنوز اطلاعات زیادی منتشر نشده اما به نظر می‌رسد تا زمانی که نسخه 2.2 حضور داشته باشد Aloy هم حضور دارد.

این اولین باز نیست که Aloy در بازی غیر از بازی خودش حضور دارد. این شخصیت در بسته الحاقی بازی Monster Hunter World نیز حضور داشت. در فورتنایت هم که دیگر لازم به ذکر نیست که حضور داشته است. بازی گنشین ایمپکت چندی پیش به روزرسانی بزرگ 2.0 را منتشر کرد. در این به روزرسانی یک شهر جدید، Cross-save و امکانات پلی استیشن 5 جدید به آن اضافه شده است. 

منبع:گیم نیوزhttps://bazime.ir/