Fortnite از جذاب‌ترین عناوین به سبک‌های اکشن، تیراندازی و بتل رویال به صورت چندنفره است که ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی به دست بازی‌بازان رسید. از آن زمان تا کنون، اپیک گیمز پشتیبانی فوق‌العاده‌ی خود را از این بازی نشان داده است و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی در دسترس قرار می‌گیرند. حال امروز مطلع شدیم که دو سلاح جدید در آینده‌ای نزدیک به این اثر اضافه خواهد شد که در ادامه به بررسی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

هنوز مشخص نیست که این دو سلاح چه زمانی به بازی Fortnite اضافه می‌شوند. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که هم‌زمان با آغاز فصل پنجم، بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی این سلاح‌ها خواهند بود. شاید اپیک گیمز این محتویات را برای فصل‌های بعدی در نظر داشته باشد. این سلاح‌ها Gnome Gun و Troll Launcher نام دارند و همان‌طور که از نام آن‌ها پیداست، باید منتظر کاربردهای عجیب و غریب آن‌ها باشیم. اپیک گیمز همواره برای بامزه‌تر کردن بازی خود تلاش فراوانی داشته است. حال باید دید که امکانات گفته شده چه واکنش‌هایی را از سوی بازی‌بازان به دنبال خواهد داشت. ضمنا امروز آگاه شدیم که رویداد تازه‌ی این عنوان به زودی آغاز می‌شود که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بازی Fortnite هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، نینتندو سوییچ و همچنین سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید دو تریلر از سلاح‌های Gnome Gun و Troll Launcher را تماشا و دریافت کنید.