بدون شک ماریو از معروف‌ترین و دوست داشتنی‌ترین کاراکترهای دنیای بازی‌های ویدئویی است و می‌دانید که هنوز هم آثار زیادی مرربوط به او در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد که با استقبال آن‌ها نیز همراه می‌شود. یکی از همین بازی‌ها New Super Mario 3D All-Stars نام دارد که به نقل از اعضای شرکت نینتندو، یکی از بزرگ‌ترین عناوین برای کنسولی نینتندو سوییچ به شمار می‌رود. سه بازی تحت عناوین Super Mario 64، Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy در این نسخه وجود دارند که برای بسیاری از بازی‌بازان خاطره‌انگیز هستند. حال این نسخه‌ها با کیفیت و امکانات بیشتر ساخته شده است. جالب است بدانید که بازی New Super Mario 3D All-Stars چند روز قبل در جریان دایرکت جدید شرکت نینتندو معرفی شده بود.

قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی New Super Mario 3D All-Stars را به عهده داشته است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمام قسمت‌ها را باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز نقدها و نمرات این اثر توسط منتقدان برتر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

                                                                    CUBED 3 10/10

New Super Mario 3D All-Stars عنوان فوق‌العاده و خاطره‌انگیزی است که حتی می‌تواند برای بازی‌بازان جدید هم خاطره‌انگیز باشد. به دست گرفتن کنترل قهرمان بچگی‌هایمان، آن هم با کیفیت و امکانات بیشتر بسیار لذت‌بخش است. از طراحی شخصیت‌ها و مراحل این عنوان نیز نباید به سادگی عبور کرد. بنابراین توصیه می‌کنیم که آن را به هیچ وجه از دست ندهید.


                                                  The Sydney Morning Herald 9/10

New Super Mario 3D All-Stars با حالت سه‌بعدی که دارد، می‌تواند رضایت عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را جلب کند. کیفیت بازی بسیار بیشتر شده است و حس خوبی به هواداران می‌دهد. همچنین کنترل شخصیت اصلی یعنی ماریو بسیار ساده و جالب است.


                                                               VIDEO CHUMS 8.4/10

بدون شک با یکی از برترین عناوینی که تاکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده‌اند، مواجه هستیم. New Super Mario 3D All-Stars نشان می‌دهد که سازندگان تا چه حد روی ساخت آن تمرکز داشته و عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشته‌اند. امیدوار هستیم که باز هم شاهد بازسازی عناوین خاطره‌انگیز دیگری باشیم.


                                                              SpazioGames 8/10


اگر از دوست داران عناوین پلتفرمر قدیمی هستید، پس از New Super Mario 3D All-Stars نیز لذت زیادی خواهید برد. همان‌طور که می‌دانید، این بازی به مناسبت سی و پنجمین سالگرد انتشار نسخه‌ی اصلی ماریو عرضه شده است و امیدواریم که در سال‌های آینده نیز شاهد چنین غافلگیری‌هایی باشیم.


                                                                      VGC 8/10

شرکت نینتندو سه بازی قدیمی و جذاب مربوط به ماریو را ادغام کرده و آن را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار هواداران و دارندگان نینتندو سوییچ قرار داده است. بی شک اعضای این استودیو می‌توانند آثار دیگری همانند این بازی را توسعه دهند.


                                                             Power Unlimited 6/10

بازی‌های موجود در New Super Mario 3D All-Stars به تنهایی قابل ستایش هستند، اما قیمت این اثر به هیچ وجه منصفانه نیست و برای تجربه‌ی چند ساعته نمی‌ارزد.


همچنین دگیر منتقدان نظیر multiplayer.it به این بازی نمره‌ی ۹ داده‌اند.