استودیوی کمپایل هارت (Compile Heart) امروز در خبر بدی اعلام کرد که انتشار بازی Mary Skelter Finale با تاخیری نسبتا کوتاه همراه شده است. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی این خبر باشید.

Mary Skelter Finale را می‌توان عنوانی در سبک اکشن دانست که تنوع شخصیت‌ها در آن لذت‌بخش خواهد بود. در این بازی باید به انتخاب یکی از همین کاراکترها پرداخته و از سلاح‌ها و مهارت‌های جالبی برای نابودی دشمنان بهره ببرید. ضمنا کمپایل هارت اعلام کرده است که بعد از انتشار بازی، پشتیبانی خوبی از آن به وسیله‌ی عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف خواهد داشت. پس اگر از علاقه‌مندان به عناوین اکشن هستید، Mary Skelter Finale را از دست ندهید. برای آشنایی بیشتر با این عنوان و تماشای ویدئویی از آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی Mary Skelter Finale ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۹ (۸ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد، اما به دلیل بروز مشکلات زیاد، عرضه‌ی آن به تاریخ ۱۵ آبان (۵ نوامبر) سال جاری موکول شد. این دومین باری است که تیم سازنده برای این بازی تاریخ مجدد تنظیم می‌کند. در نهایت باید دید که Mary Skelter Finale چه عملکردی از نگاه بازی‌بازان خواهد داشت.