بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered در فروشگاه آمازون بریتانیا فاش شده است. اگرچه در فهرست توییترهای Wario64 نیز در مورد این ماجرا مشاهده قبلا منتشر شده بود. 

لیست آمازون در انگلستان فعلا فقط به نسخه‌های کنسول‌های نینتندو سوئیچ و اکس‌باکس وان اشاره دارد ولی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ هم اجتناب ناپذیر است.

خبر انتشار بازی Need For Speed: Hot Pursuit Remastered که توسط جف گروب (Jeff Grub) در VentureBeat در ماه ژوئن منتشر شد، به نظر می‌رسد قدم بعدی در استراتژی‌های شرکت الترونیک آرتز برای تمرکز بیشتر بر روی نسخه‌های بازسازی شده عناوین مختلف خود است. نسخه‌ی اصلی این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۰ برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و توسط سرتریون گیمز (Criterion Games) ساخته شد ، Need for Speed: Hot Pursuit با قرار دادن تأکید بر مسابقه‌های جاده‌ای، تعقیب و گریزهای پرسرعت ساخته و منتشر شد.

همچنین شایان ذکر است که Need For Speed: Hot Pursuit Remastered نیز جدا از عنوان بعدی سری Need for Speed است که توسط استودیوی سرتریون گیمز نیز ساخته خواهد شد و برای کنسول‌های نسل حاضر و آینده در سال ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. در صورت صحت این خبر ، نسخه‌ی Need of Speed: Hot Pursuit Remastered از نسخه‌ی اصلاح شده قبلی  Burnout Paradise Remastered که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، پیروی می‌کند. تاریخ احتمالی انتشار این عنوان در آبان ۱۳۹۹ تخمین زده شده است.