با توجه به صحبت‌های اخیر استودیو‌ی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) در رابطه با بازی Halo: The Master Chief Collection، به نظر می‌رسد که طرفداران مجموعه‌ی Halo باید به‌زودی منتظر اضافه شدن قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) اکس‌باکس و رایانه‌های شخصی برای این عنوان باشند. در ادامه همراه ما باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

استودیو‌ی ۳۴۳ اینداستریز به تازگی در رابطه با به‌روزرسانی‌های سال جاری بازی Halo: The Master Chief Collection اطلاعاتی را ارائه کرده است. طبق این اطلاعات طی یکی از به‌روزرسانی‌های نسخه‌ی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی برای این عنوان ایجاد خواهد شد و طرفداران از این پس می‌توانند علاوه بر مسابقات استاندارد بخش چند نفره، نقشه‌های ساخته شده توسط بازی‌بازان هر دو پلتفرم را تجربه کنند. همچنین این استودیو اضافه کرده است که به‌زودی قابلیت استفاده از موس و کیبورد به نسخه‌ی اکس‌باکس وان بازی Halo: The Master Chief Collection اضافه خواهد شد.

استودیو‌ ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرده در حال کار برروی بخش داستانی Halo 3: ODST و همین‌طور بازی Halo 4 برای اضافه کردن آن به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection است.

بازی Halo: The Master Chief Collection هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی (فروشگاه استیم (Steam) و فروشگاه مایکروسافت) و اکس‌باکس وان برای خرید در دسترس علاقمندان است.