حدود دو ماه قبل بود که شرکت یوبی‌سافت به صورت رسمی اعلام کرد که رویداد اختصاصی آنلاین خود را در ماه ژوئیه برگزار خواهد کرد تا جایگزینی باشد برای کنفرانسی که این شرکت هر ساله در مراسم E3 برگزار می‌کرد.

حال به تازگی شرکت یوبی‌سافت تیزر کوتاهی از این رویداد را منتشر کرده است که ترکیب بسیار زیبایی از جهان بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla ، Watch Dogs Legion و عنوان تاره معرفی شده‌ی Hyper Scape را به نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید این تریلر یوبی‌سافتی و زیبا را تماشا کنید.

نمایشگر ویدیو

00:00

00:33

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

همچنین همان‌طور که مشاهده کردید، شرکت یوبی‌سافت در این تیزر زمان دقیق برگزاری رویداد Ubisoft Forward را مشخص کرده است. این رویداد در تاریخ یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت قرار است با دستانی پر وارد این مراسم شود. انتظار می‌رود در این رویداد شاهد نمایش‌هایی از عناوین Beyond Good and Evil 2 ، Rainbow Six: Quarantin، Gods & Monsters ، Watch Dogs: Legion و همین‌طور بازی Assassin’s Creed Valhalla باشیم. البته بازی بتل رویال جدید شرکت یوبی‌سافت یعنی Hyper Scape را نیز نباید فراموش کرد که به احتمال قوی بخشی از این رویداد را به خود اختصاص خواهد داد. همچنین طبق گزارشاتی که مدتی قبل منتشر شده است، شرکت یوبی‌سافت عنوان AAA معرفی نشده‌ی دیگری نیز دارد که همچنان از آن رونمایی نکرده است. اگرچه طبق شایعاتی که روز گذشته در رابطه با نقش آفرینی آقای جیانکارلو اسپازیتو (Giancarlo Esposito) در قسمت ششم بازی Far Cry منتشر شد، انتظار می‌رود که این عنوان همان بازی Far Cry 6 باشد.

نظر شما در رابطه با رویداد Ubisoft Forward شرکت یوبی‌سافت چیست؟ سطح انتظارات خود از این رویداد را با دیگران به اشتراک بگذارید.