شب گذشته بود که شرکت سونی و استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Horizon: Zero Dawn را اعلام کردند. همچنین در کنار اعلام تاریخ انتشار این اثر، استودیوی گوریلا گیمز تریلر جدیدی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Horizon: Zero Dawn را منتشر کرد. این تریلر ویژگی‌های این نسخه از بازی شامل پشتیبانی از مانیتورهای فوق عریض (Ultra Wide)، نرخ فریم آزاد، پوشش گیاهی پویا (Dynamic Foliage)، نورپردازی و انعکاس‌های بهبود یافته و ابزار بنچمارک را نمایش می‌دهد. همچنین این عنوان علاوه بر بازی اصلی شامل تمام محتوا و بسته‌های الحاقی منتشر شده، از جمله The Frozen Wilds خواهد بود. شما می‌توانید تریلر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و سیستم مورد نیاز Horizon Zero Dawn: Complete Edition را از این قسمت مشاهده کنید.

حال به نظر می‌رسد درحالی که تنها چند ساعت از در دسترس قرار گرفت این عنوان برروی فروشگاه استیم می‌گذرد، بازی  Horizon Zero Dawn: Complete Edition توانسته است جایگاه نخست در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های این فروشگاه را به دست آورد.

اگرچه همواره بازی‌بازان رایانه‌های شخصی علاقه‌ی خود به بازی‌هایی با سبک اکشن نقش آفرینی را ثابت کرده‌اند و از نمونه‌های موفق آن در زمینه‌ی فروش می‌توان به عنوان The Witcher 3 ، آخرین اثر منتشر شده‌ توسط استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اشاره کرد که با پشت سر گذاشتن کنسول‌های نسل هشتم تبدیل به پرفروش‌ترین پلتفرم این عنوان شد.

بازی Horizon Zero Dawn: Complete Edition در تاریخ ۱۷ مردادماه ۱۳۹۹ (۷ آگست ۲۰۲۰) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان هم‌اکنون برروی فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز (Epic Games) برای پیش‌خرید در دسترس قرار دارد.