استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog)، سازنده‌ی سری بازی‌های Shadow Warrior، در طول سه سال اخیر در سکوت بوده است. در همین حال، شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به‌تازگی اعلام کرده است که به احتمال زیاد در جریان برنامه‌ی Devolver Digital Direct، چند عنوان جدید معرفی خواهد شد. در این بین، احتمال معرفی یک بازی جدید از استودیوی فلایینگ وایلد هاگ بالا به نظر می‌رسد، چرا که به‌تازگی در توییتر به این موضوع اشاره‌ داشته‌اند.

توییتر رسمی بازی Shadow Warrior، با نمایش تصویری که عبارت “Teaser Trailer filming in progress, quiet please” به احتمال معرفی نسخه‌ی جدید این فرنچایز دامن زده است. با این حال، هنوز به طور دقیق مشخص است که آیا با نسخه‌ای جدید از این مجموعه روبه‌رو هستیم و یا با یک عنوان دیگر.

بازی Shadow Warrior 2، آخرین نسخه از این سری بود که ابتدا در سال ۲۰۱۶ برروی رایانه‌های شخصی و سال بعد برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. این سری بازی‌ها عناوینی در سبک تیراندازی اول شخص هستند. درحالی‌که تاکنون آمار فروش دقیق این سری مشخص نشده، اما استودیوی فلایینگ وایلد هاگ اعلام کرده است که نسخه‌ی دوم این مجموعه نسبت نسخه‌ی اول، چهار برابر بیشتر به فروش رفته است.

رویداد Devolver Digital Direct در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه‌ی روز شنبه ۲۱ تیر ماه ۱۳۹۹ (۱۱ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد. این برنامه از طریق Twitch قابل مشاهده است.