در جریان یک مراسم پرسش و پاسخ با سرمایه‌گزاران، مدیر شرکت نینتندو به صحبت درباره‌ی مراسم دایرکت و برنامه‌های آینده‌ی این شرکت پرداخته است. در کنار اشاره به این موضوع که دایرکت یک راه «بسیار موثر» برای اعلام اخبار جدید است، آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) بیان کردند که شرکت نینتندو همیشه برای شنیدن ایده‌های جدید و یافتن راه‌های بهتر برای انتقال اطلاعات آماده خواهد بود.


ما باور داریم که دایرکت یک راه بسیار موثر برای ارائه‌ی مستقیم اطلاعات به مشتریان است. طبیعی است که با گذر زمان، بهترین راه برای ارائه‌ی اطلاعات نیز تغییر می‌کند و این احتمال وجود دارد که راه بهتری برای ارائه‌ی این دسته از اطلاعات به وجود بیاید. به همین دلیل، ما همیشه در حال بررسی راه‌هایی بهتر برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود و ارائه‌ی این اخبار به آن‌ها هستیم.


در ادامه، مدیر شرکت نینتندو به این موضوع اشاره کرده است که در حالت عادی، شرکت نینتندو در این بازه‌ی زمانی برروی اخبار منتشر شده در جریان مراسم E3 تمرکز می‌کرد ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا، آن‌ها در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای یک مراسم دایرکت جدید ندارند. آقای فوروکاوا با اشاره به مراسم‌های برگزار شده برای بازی Super Smash Bros. Ultimate و همچنین سری Pokemon، بیان کردند که شرکت نینتندو به دنبال راه‌کارهای جدید برای رونمایی از اخبار و محصولات جدید خود است.


در حالت عادی، ما بازی‌های ارائه شده در مراسم E3 را به سرمایه‌گزاران خود نمایش می‌دادیم. با این حال، به دلیل گسترش ویروس کرونا، مراسم E3 و دیگر مراسم‌های بزرگ امسال به صورت کامل لغو شده‌اند و ما نیز هیچ برنامه‌ای برای برگزاری یک مراسم مشابه را نداریم.

در مقابل، ما تلاش داریم در زمینه‌ی یافتن راه‌های جدید برای ارائه‌ی اطلاعات مربوط به محصولات خود منعطف‌تر از گذشته باشیم؛ پس کمی صبور باشید. ما اخیرا یک مبارز جدید برای بازی Super Smash Bros. Ultimate و همچنین یک بازی جدید از سری Pokemon را معرفی کرده‌ایم.


شرکت نینتندو مدتی پیش و به شکلی کاملا غیرمنتظره، با انتشار یک تریلر کوتاه از مبارز جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate رونمایی کرد. با توجه به صحبت‌های مدیر این شرکت، به نظر می‌رسد شرکت نینتندو قصد دارد از روشی مشابه برای معرفی محصولات آینده‌ی خود استفاده کند.