Yes, Your Grace عنوانی استراتژی محور و نقش‌آفرینی است که در آن باید کنترل یک شاه را به عهده گرفته و کشور خود را آن طور که می‌خواهید، اداره کنید. این بازی چند روز قبل در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ قرار گرفت و به تازگی نیز نقدها و نمرات آن منتشر شد که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

حکمرانی بر یک حکومت همیشه کار دشواری است. در Yes, Your Grace نیز همین دشواری‌ها و مشکلاتی که پیش می‌آید، هیجان بازی را چندین برابر می‌کند. شما دو راه پیش رو دارید، یا به شاهی مستبد تبدیل شده و کشورتان را آغشته به بی عدالتی‌ها و ظلم و ستم‌های بی‌شمار کنید، یا این که به فردی دوست داشتنی نزد مردم تبدیل شده و با اجرای درست قوانین و کاهش جنایات، همه چیز را به روال عادی بازگردانید. همین حق انتخاب‌های زیاد باعث شده است که علاقه‌مندان به این سبک از بازی خوششان بیاید.

اگر بخواهیم به طور دقیق‌تر بیان کنیم، در Yes, Your Grace افرادی نظیر خدمه، وزیران و مردم عادی وارد اتاق پادشاهی شما شده و انتقادات، پیشنهادات و تقاضاهای خودشان را در میان می‌گذارند. سپس این شما هستید که به عنوان یک پادشاه و نفر اول این کشور باید تصمیم بگیرید که انتخاب‌هایی داشته باشید. البته به یاد داشته باشید که برخی از افراد سودجو همواره قصد دارند تا تاج و تخت را از شما بگیرند و به همین دلیل، باید از نهایت هوش و درایت خود برای کنار زدن آنان استفاده کنید.

بازی Yes, Your Grace بخش آنلاینی ندارد و بدون نیاز به اینترنت می‌توانید نسبت به تجربه‌ی آن اقدام کنید. گفتنی است که دو استودیوی بریو ات نایت (Brave at Night) و نو مور رباتس (No More Robots) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. البته این بازی در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شده بود. پس اگر از دوست داران عناوین این سبک هستید، Yes, Your Grace می‌تواند انتخاب نسبتا ایده‌آلی برایتان باشد. همان‌طور که در بالا گفته شد، به تازگی نقدها و نمرات این بازی توسط سایت‌های حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی عرضه شده است که در ادامه آن‌ها را خواهیم خواند.

                                                               GOD IS A GEEK 8/10


Yes, Your Grace به حدی منحصر به فرد و جذاب است که کسانی که در گذشته  این بازی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کرده بودند، برای انتشار آن روی کنسول نینتندو سوییچ خوشحال هستند. حتی اگر در گذشته این بازی را انجام نداده‌ و یا نام آن را نشنیده‌اید، توصیه می‌کنیم آن را به هیچ وجه از دست ندهید.


                                                              GAMING TREND 8/10


Yes, Your Grace یک بازی شامل ترکیبی از سبک‌های مختلف است که بدون شک تجربه‌ای لذت‌بخش را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد. بازی پر از دروغ، نیرنگ و فساد است که پادشاه داستان ما باید به تشخیص آن‌ها بپردازد. گرافیک پیکسلی بازی واقعا جذاب است، هر چند که داستان کوتاهی برای ارائه دارد. به همین دلیل، نمی‌توان از Yes, Your Grace انتظار یک بازی فوق‌العاده و بزرگ را داشت. به هر حال این بازی در نوع خود یک عنوان کوچک و بی‌نظیر است.


                                                                   GAMEBLOG 7/10


Yes, Your Grace تنها یک بازی شبیه‌سازی پادشاهی نیست. اولین بازی استودیوی بریو ات نایت را می‌توان عنوانی داستان محور دانست که تصاویر پیکسلی آن می‌تواند برای بسیاری از افراد خاطره‌انگیز باشد. کنترل همه چیز در بازی به دست شماست و باید برای شروع جنگ و خونریزی یا برقراری صلح میان تمدن‌ها تصمیم‌گیری کنید.


                                                                 nintendolife 7/10


Yes, Your Grace یک بازی سرگرم‌کننده است که در آن مدیریتی یک سرزمین را به عنوان پادشاه به عهده می‌گیرید. در این بازی باید انتخاب‌هایتان را به وسیله‌ی کلیک انجام دهید و همه چیز در این زمینه به سادگی پیش می‌رود. هر چند که برای تصمیمات مهم خود نیاز به فکر و اندیشه خواهید داشت. تنها نکته‌ی منفی بازی، کوتاه بودن داستان آن است که چندان هم به چشم نمی‌آید.