شرکت مایکروسافت از چندین عنوان جدید خودش در سرویس اکس‌باکس گیم پس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در ماه جولای رونمایی کرد.

بازی out of the park baseball 21 در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۹ (۱ جولای ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان این سرویس منتشر خواهد شد. عنوان بعدی Soul Calibur VI دارای فهرست گسترده‌ای از شخصیت‌های نمادین و مبارزان ویژه‌ی مهمان مانند Geralt از The Witcher است. نبردهای قهرمانانه ۳D در دنیایی زیبا و روان جریان دارد و در حال حاضر مکانیک‌ها و شخصیت‌های نبرد کاملاً جدید را نشان می‌دهد. جنگجو خود را انتخاب کنید و تاریخ غیرقابل توصیف Soulcalibur را در کنسول اکس‌باکس وان این سرویس تجربه کنید.

عنوان بعدی CrossCode نام دارد که در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ (۹ جولای ۲۰۲۰) برای کنسول اکس‌باکس وان این سرویس در دسترس قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال یک بازی با بیش از ۳۰ باس‌فایت هستید ، بیش از ۱۲۰ نوع دشمن ، سیاه چال‌های عظیم پر از معما‌های بی‌شمار و مهارت‌های رزمی همه و همه در این بازی حضور دارند و در این‌صورت شما به دنبال عنوان CrossCode هستید! یک عمل یکپارچه‌سازی با سیستم عناوین نقش‌آفرینی که در آینده‌ای دور با الهاماتی از سری زلدا جریان دارد. سیستم مبارزاتی سریع ، مکانیک‌های پازل درگیرکننده و  همه با یک داستان علمی تخیلی در این عنوان قرار گرفته است.

بازی Fallout 76 نیز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ (۹ جولای ۲۰۲۰) به این سرویس افزوده خواهد شد. اثر بسیار معروف شرکت بتسدا (Bethesda) که برای زنده ماندن در دنیایی که در تهدید نابودی هسته ای است و شما یکی از بزرگترین و پویاترین جهان‌هایی را که تاکنون در جهان افسانه ای Fallout ایجاد شده است را تجربه خواهید کرد.

به جز عناوینی که بالا نام بردیم و به این سوریس افزوده خواهند شد چندین عنوان نیز به‌روزرسانی و بسته‌های الحاقی دریافت خواهند کرد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به عناوین minecraft dungeons، Sea of Thieves و State of Decay 2 اشاره کرد. عناوین Metal Gear Solid V: The Phantom Pain ، Dead Rising، Blazing Chrome ، Timespinner ، Unawoved و Untraveled نیز از این سرویس خارج خواهند شد.