فیلیپ ترین (Philippe Therien)، کارگردان بخش War Zone بازی Marvel’s Avengers، اطلاعات جدیدی درباره‌ی همراهان هوش مصنوعی این بخش به اشتراک گذاشته است.

کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) همچنان اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Marvel’s Avengers که به زودی منتشر خواهد شد، به اشتراک می‌گذارد. در آخرین استریم سازندگان بازی تحت عنوان War Table، توضیحاتی درباره‌ی مراحل بخش تک نفره، سیستم لوت (Loot)، تا بخش‌ War Zone ارائه شد.

بعد از این استریم، فیلیپ ترین در وبسایت ردیت (Reddit) به سوالات هواداران درباره‌ی بخش War Zone پاسخ داد. یکی از مواردی که از آن باخبر شدیم، امکان استفاده از همراهان با هوش مصنوعی در این بخش است. در ضمن می‌توانید از کمک دوستانتان هم در کنار هوش مصنوعی استفاده کنید. در ضمن، انتخاب همراه بر عهده‌ی بازی‌بازان خواهد بود. به علاوه ترین اعلام کرد که فعلا در حال بهبود سیستم XP، ابزار و پاداش‌های مخصوص هوش مصنوعی هستند. ترین همچنین از تنظیم درجه‌ی سختی بازی بر اساس شخصیتی که انتخاب می‌کنید خبر داد.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و استادیا عرضه خواهد شد. این بازی همچنین برای کنسول‌های نسل بعد هم منتشر خواهد شد.