اکنون نیز سازندگان اطلاعات جدیدی را از برنامه‌های آینده‌ی خود برای این بازی منتشر کرده‌اند که جزییاتی پیرامون داستان و شخصیت‌های بازی را شامل می‌شود. همراه گیمفا باشید.

چندی پیش و پس از یک نسخه بتای طولانی، بازی Valorant بالاخره عرضه شد و با وجود مشکلاتی که چه در زمان عرضه و چه همین حالا در آن وجود دارد، توانسته تا جامعه‌ی کاربری هدف‌گذاری‌شده‌ی خود را جمع کند. البته با گذر زمان، مشخص خواهد شد که آیا این جدیدترین ساخته‌ی ریوت گیمز، می‌تواند موفقیت عنوان پیشین این استودیو یعنی League of Legends را تکرار کند و در دریای شوتر‌های شخصیت‌محور، باقی بماند یا خیر؟ پایداری این بازی، به عرضه‌ی مداوم محتوا برای آن بستگی دارد. موضوعی که آنا دانلن (Anna Donlon)، تهیه‌کننده‌ی این بازی در ویدیویی جدید درباره‌ی آن به صحبت پرداخت.

در این ویدیو، دانلن یک مسیر کلی برای محتوای آینده‌ی این بازی ترسیم کرد. در ابتدا و به عنوان مهم‌ترین بخش این اظهارات، دانلن به اپیزود‌های این بازی اشاره کرد که هر شش ماه یک بار منتشر خواهد شد. هر اپیزود، به سه بخش تقسیم خواهد شد و با عرضه‌ی هر بخش، شخصیت جدیدی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. این موضوع به این معنی است که هر سال، شاهد شش شخصیت جدید در Valorant خواهیم بود. البته این در صورتی است که همه چیز طبق زمان‌بندی پیش برود و مشکلاتی از قبیل ویروس کووید-۱۹ و دورکاری فعلی استودیوی سازنده، اختلالی در آن ایجاد نکند. تاریخ شروع هر اپیزود، زمانی خواهد بود که نقشه و ویژگی‌های جدیدی به این بازی اضافه می‌شود. دانلن همچنین به عرضه‌ی محتوای داستانی بیشتر با نزدیک‌تر شدن به اپیزود دوم این بازی اشاره کرد. همه‌ی این موارد، طبیعتا با به‌روزرسانی‌هایی که در آینده برای این بازی عرضه ‌می‌شود، در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

با وجود تمامی این اطلاعات هیجان‌انگیز پیرامون آینده‌ی Valorant، سازندگان به سکوت درباره‌ی نسخه‌ی کنسولی احتمالی این بازی ادامه دادند. موضوعی که شاید در چند هقته‌ی آتی، شاهد انتشار اخباری پیرامون آن باشیم.