با توجه به صحبت‌های اخیر اعضای استودیوی فالکوم (Falcom)، آگاه شدیم که آن‌ها در حال ساخت نسخه‌ی دیگری از سری جذاب The Legend of Heroes: Trails هستند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

بسیاری از افراد و به خصوص بازی‌بازان ژاپنی با سری The Legend of Heroes: Trails آشنایی داشته و آن را برروی کنسول‌های خود تجربه کرده‌اند. آخرین نسخه‌ی آن هم The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 نام دارد که ابتدا سال گذشته برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و به دلیل استقبال خوب از آن، اوایل امسال برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد. حتی نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم در راه است که می‌تواند خبر خوبی برای دارندگان این کنسول باشد.

به تازگی شرکت فالکوم اعلام کرده است که تازه‌ترین نسخه‌ی سری The Legend of Heroes: Trails که نام آن هنوز مشخص نیست، در دست ساخت قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور منتشر خواهد شد. ظاهرا برای تمام کردن مراحل این بازی به زمان زیادی نیاز خواهید داشت. هنوز اطلاعات دیگری از این بازی عرضه نشده است و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان باشیم.