استودیوی گیرباکس (GearBox) در اوایل خرداد ماه سال جاری و طی رویداد زنده‌ی Borderlands Show، بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Borderlands 3 تحت عنوان Bounty of Blood: A Fistful of Redemption معرفی کرد که اکنون پس از مدت زمانی حدود یک ماه، به صورت رسمی منتشر شد و دردسترس بازی‌بازان قرار گرفت.

بازی‌بازان در این بسته‌ی الحاقی با سفر به منطقه‌ی Gehenna و دیدار با شخصیت‌های جدید بازی با نام‌های Rose و Juno، وارد چالش‌های جدیدی خواهند شد و ماموریت‌های داستانی و فرعی جدیدی را خواهند یافت. همچنین، علاوه بر اسلحه‌های بی‌شماری که در بازی اصلی وجود دارد، چندین اسلحه که برای طراحی آن‌ها از غرب وحشی الهام گرفته شده است نیز به این بسته‌ی الحاقی افزوده خواهد شد.  علاوه براین، چندین آیتم ظاهری از جمله کلاه نیز در این بسته‌ی الحاقی وجود دارد.

لازم به ذکر است که کارگردانی این بسته‌ی الحاقی بر عهده‌ی مت کاکس (Mat Cox) خواهد بود و راوی جدیدی برای داستان آن درنظر گرفته شده است.

بسته‌ی الحاقی Bounty of Blood: A Fistful of Redemption از بازی Borderlands 3، هم‌اکنون در دسترس دارندگان بازی اصلی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.