اگر از آن دست بازی‌بازانی هستید که علاقه‌مند به  بازی‌های شبیه‌ساز آشپزی و خدمات رستورانی به شمار می‌آیند، می‌توانید در  عنوان Good Pizza, Great Pizza به دنیای آشپزی و طبخ غذاهای فست‌فود  پرداخته و از تنوع گیم‌پلی، چالش‌ها و رویداد‌های آن نهایت لذت را ببرید.  شما می‌توانید هرطور علاقه‌مند هستید رستوران خود را مدیریت نمایید و احساس  واقعی طبخ غذاهای مختلف و رنگارنگ را برای مشتریان مختلف تجربه کنید.  همچنین قادر خواهید بود با جمع‌آوری پول به تغییر دکوراسیون رستوران و  آشپزخانه، خرید تجهیزات آشپزی و سایل مورد نیاز خود اقدام نمایید تا همواره  از رقیبان پر تلاشتان در این زمینه پیشی گرفته و مشتریان زیادی برای خود  مهیا کنید.

بازی Good Pizza, Great  Pizza که توسط استودیوی خلاق تپ‌بلیز (TapBlaze) توسعه یافته است، اولین  بار برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه شد و با استقبال بیش از ۴۰ میلیون  بارگیری مواجه گردید. این موفقیت باعث شد که توسعه‌دهندگان این بازی با  همکاری شرکت پی‌ام استودیوز (PM Studios) ابتدا آن را برروی فروشگاه استیم  (Steam) عرضه کنند تا در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار  گیرد. حال پس از موفقیت برروی فروشگاه استیم، سازندگان بازی Good Pizza,  Great Pizza قصد دارند تا این عنوان منحصر به فرد را در ماه ژوئیه‌ی سال  جاری میلادی برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه نمایند. این بازی دارای  محتویات گسترده برای خرید و شخصی‌سازی فراوان خواهد بود اما با این حال از  هیچ سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده نخواهد کرد و تمامی آیتم‌های آن  در جریان بازی در دسترس قرار خواهند گرفت.

طبق اطلاعات منتشر شده از  سوی توسعه‌دهندگان، بازی Good Pizza, Great Pizza دارای یک شبکه‌ی آنلاین،  اجتماعی و خبری به نام (Pizza News Network (PNN خواهد بود که هر خبر و  اتفاق پیتزایی که در بازی رخ دهد را مستقیما در بین بازی‌بازان این عنوان  منتشر خواهد کرد و از طریق آن می‌توان به داد و ستد و ارتباط با سایر  رقیبان خود در بخش آنلاین بازی پرداخت. مشتریان شما در این بازی بیش از ۱۰۰  شخصیت منحصر به فرد و گونانگون با سفارشاتی مجزا هستند که هرزگاهی از طریق  زمان کم یا محتویات مختلفی که درخواست می‌کنند برای شما چالش‌های گوناگون و  هیجان‌انگیزی را ایجاد خواهند کرد. لازم به ذکر است که کارگردان بازی Good  Pizza, Great Pizza خود به مدت ۴ سال در حال کار در یک رستوران فست‌فود  بوده و تجربه‌ای بسیار خوب برای ساخت این بازی به دست آورده است. گیم‌پلی  بازی Good Pizza, Great Pizza بسیار ساده و به همراه کنترل‌های روان خواهد  بود و برای تمامی علاقه‌مندان به سبک شبیه‌ساز آشپزی و مدیریتی مناسب به  شمار می‌آید.