Apex Legends، بازی بتل رویال رایگان و محبوب الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، احتمالا امسال به صورت ابتدایی برروی دستگاه‌های موبایل عرضه خواهد شد.

عرضه‌ی Apex Legends برروی موبایل، یکی از برنامه‌های الکترونیک آرتس از زمان عرضه‌ی این بازی و موفقیت عظیم آن بوده است. درست چند ماه پس از عرضه‌ی این بازی که توسط ریسپاون (Respawn) توسعه یافته است، الکترونیک آرتس اعلام کرد که این بازی برروی موبایل هم عرضه خواهد شد. همچنین در ادامه هم اعلام شد که بازی پیش از آوریل ۲۰۲۱ برروی این دستگاه‌ها عرضه خواهد شد و دوباره شاهد تایید این تاریخ توسط الکترونیک آرتس بودیم.

حال در جلسه‌ای با سرمایه‌گذاران، اندرو ویلسن (Andrew Wilson) که مدیر عامل الکترونیک آرتس است، بار دیگر در مورد نسخه‌ی موبایل Apex Legends صحبت و اعلام کرد که این بازی احتمالا به صورت ابتدایی در سال جاری عرضه خواهد شد. ویلسن در این باره گفت:


در حال حاضر Plants vs. Zombies 3 را به صورت ابتدایی برروی موبایل عرضه کرده‌ایم و احتمالا همین کار را هم برای Apex Legends تا آخر سال خواهیم کرد.


با توجه به موفقیت بتل رویال‌های موبایل خصوصا در بازارهای آسیایی، احتمالا الکترونیک آرتس دوست دارد که هر چه زودتر نسخه‌ی موبایلی Apex Legends را عرضه کند تا در کنار محبوبیت بازی، از شرایط به وجود آمده توسط شیوع COVID-19 هم نهایت استفاده را ببرد.

در حال حاضر Apex Legends برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.