در این ناحیه‌ی منحصر به فرد محیط‌های گوناگون فراوانی به مانند جنگل‌های انبوه، سواحل زیبا، باتلاق‌ها و غارهای بزرگ و ماسه‌زار‌های چشم‌نواز را ملاقات می‌کنید. همچنین در این ناحیه‌ی جدید انواع Pokémon زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این مکان منحصر به فرد را تبدیل به خانه‌ی خود نموده‌اند. آن‌ها را می‌توان در هرجایی پیدا کرد که به صورت آزاد و پویا مشغول به کار خود هستند. همچنین یک بخش دوجو نیز در این سرزمین جدید وجود خواهد داشت که در آن شیوه‌های تمرینی ویژه و منحصر به فردی را پیدا خواهید نمود. شما و Pokémon همراهتان باید سخت در این دوجو به تمرین بپردازید و خود را از چیزی که هستید، قدرتمندتر سازید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی فریک گیمز و کمپانی نینتندو، بسته‌ الحاقی The Isle of Armor از دو روز پیش برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. در کنار انتشار این بسته‌ الحاقی، تیم سازنده اطلاعات جدیدی از بسته‌ی گسترش دهنده‌ی The Crown Tundra که در فصل پاییز عرضه می‌شود را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است. این بسته‌ی گسترش دهنده به بازی‌بازان اجازه می‌دهد هدایت یک تیم را به عهده گرفته و به اکتشاف در یک منطقه‌ی برفی و جدید بپردازند.

با انتشار این به‌روزرسان، بازی‌بازان می‌توانند با تشکیل تیم‌های ۴ نفره، به تجربه‌ی بخش Dynamax Adventure بپردازند. اگر در طول ماجراجویی خود با یک Dynamax Pokemon روبه‌رو شوید، می‌توانید با آن‌ها در مبارزه‌ی Max Raid Battle روبه‌رو شده و در صورت شکست دادن این هیولاها، آن‌ها را به مالکیت خود درآورید. همچنین اعلام شد که در کنار این موارد، حالت Galarian Star Tournament نیز به بازی اضافه خواهد شد تا بازی‌بازان بتوانند در مبارزات دو در مقابل دو با حضور برخی از شخصیت‌های قدیمی سری شرکت کنند. علاوه بر این موارد باید اظهار داشت که این به‌روزرسان چندین هیولای سطح Legendary را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. برای مثال، می‌توان به Regieleki، یک هیولای الکتریکی و Regidrago، یک هیولای نوع Dragon Orb Pokemon، اشاره کرد.

حال به تازگی نقد‌ها و نمرات بسته الحاقی Pokemon Sword and Shield: The Isle of Armor منتشر شده‌اند که با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. بسته‌ی گسترش دهنده‌ی The Isle of Armor علاوه بر این که تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی Pokémon Sword & Shield را برایتان فراهم می‌کند، این امکان را به شما خواهد داد تا یک تجربه‌ی جدید و منحصر به فرد را داشته باشید. این بسته‌ الحاقی به خوبی خواهد توانست انتظار تمام بازی‌بازان و حتی هواداران سرسخت این سری را جلب نماید. با این حال داستان و روایت آن نسبت به نسخه‌ی اصلی کمی روند نزولی به خود می‌گیرد و کمی در مورد Pokémonها و زندگی آزادانه‌ی آن‌ها در این جزیره سردرگم عمل می‌کند. اکثر ما مطمعنا علاقه‌مندیم که تجربه‌ی بازی‌های داستانی با کیفیتی را داشته باشیم و قطعا بسته الحاقی The Isle of Armor نمونه‌ی قدرتمند و راضی‌کننده‌ای برای ما به شمار خواهد آمد. این بسته‌ی گسترش دهنده موارد بسیاری را به بازی Pokémon Sword & Shield می‌افزاید و موارد بسیار هیجان‌انگیز و مهیجی برای تجربه شدن را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. با این وجود باید بدانید که اگر خواهان یک منطقه‌ی وحشی و پر زد و خورد هستید، بسته‌ الحاقی The Isle of Armor روندی کاملا معکوس را طی خواهد کرد و شما باید به فکر موارد دیگری باشید.

اگر چه ما هنوز موفق نشده‌ایم به صورت کامل به کشف محتویات بسته گسترش‌دهنده‌ی The Tundra Crown بپردازیم اما شاهد آن هستیم که بسته الحاقی The Island of Armor مسیر رو به رشد و درخشانی را به ما نشان می‌دهد. این بسته الحاقی ما را به کشف اسرار و جزئیات فراوان و بی‌نظیر یک محیط کاملا جدید و منحصر به فرد دعوت می‌کند که البته نشانه‌ها و اشارات زیادی از بازی‌های قبلی سری Pokémon را در آن پیدا خواهیم کرد. فعالیت‌های جانبی و موسیقی متن این نسخه بسیار لذت‌بخش بوده و فعالیت‌های زیادی در آن گنجانده شده است.

عرضه‌ی بسته الحاقی The Isle of Armor یک گام کوچک و خوب برای سری Pokémon به شمار می‌آید. با این حال من فقط تجربه‌ی آن را به بازی‌بازانی پیشنهاد می‌دهم که قصد ادامه‌ی یک تجربه‌ی لذت‌بخش و ماجراجویی‌های قبلی خود را دارند.