بار دیگر یکی از منابع اطلاعاتی داخلی کپکام (Capcom) با نام کاربری داسک گولم (Dusk Gholem)، اشاره می‌کند که کپکام در حال پورت کردن دو عنوان خود برای پلی استیشن ۵ و اکس باکس سری اکس می‌باشد.  او اشاره دارد که این حرفش بر اساس اطلاعات مستقیم نبوده و کم و بیش بر اساس مشاهدات خودش از موقعیت کنونی این کمپانی است. او اخیراٌ اطلاعاتی مبنی بر برنامه کپکام برای موتور گرافیکی محبوب خود، RE Engine و کنسول‌های نسل نهمی دریافت کرده است. در حقیقت داسک در پاسخ یکی از دنبال کنندگانش مبنی بر منبع حدسش گفته است:


حدس من کمی بر پایه حرف‌هایی که از منابع داخلیم شنیدم و کمی هم بر اساس مشاهدات اخیر خودم است. گرچه من چندی پیش اطلاعاتی مبتنی بر RE Engine جدید و برنامه‌اش برای نسل نهم دریافت کرده‌ام؛ ولی فعلا آن را با شما به اشتراک نمی‌گذارم.


این خبر که دو عنوان DMC5 و RE7 برای نسل نهم پورت شوند، آنقدر‌ها هم تعجب برانگیز نیست، مخصوصا با توجه به بازسازی‌های اخیر کپکام. در حقیقت، DMC5 یکی از بهترین عناوین هک اند اسلش امسال بوده است و از نظر خیلی از منابع، این عنوان می‌توانست بازی سال ۲۰۱۹ شود.

دو عنوان Devil May Cry 5 و Resident Evil 7: Biohazard هم اکنون برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان اکس و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. برای دریافت اخبار بیشتر به وبسایت بازیمی مراجعه کنید.