بندای نامکو (Bandai Namco) ممکن است بازی Blue Protocol را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل آینده منتشر نماید. در ماه اخیر بندای نامکو آنلاین یک پیشنهاد شغلی برای طراحان هنری داشت. از جمله مهارت‌های موردنیاز تجربه‌ی توسعه با سیستم عامل‌های نسل بعدی بود. به داشتن تجربه با پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز اشاره شد. بندای نامکو آنلاین استودیویی است که بر روی Blue Protocol فعالیت می‌کند.

با دیدن چنین پروژه بزرگی، شک به این موضوع که بازی Blue Protocol می‌تواند در کنار نسخه‌ی رسمی رایانه شخصی به کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی بیاید، بسیار طبیعی است. در یک اتفاق مشابه، قبلا در یک فهرست شغلی این‌ بار به‌صراحت با ذکر نام بازی نیز قبلا مورد توجه قرار گرفته بود. تیم توسعه بعدا طی یک استریم ابراز کردند که به فکر انتشار  یک اثر در وسعت جهانی هستند، اما اکنون در حال آزمایش روی بسته شدن نسخه‌های آزمایشی در ژاپن هستند.

در قالب استریم اتفاقاتی برای بازی Blue Protocol وعده داده شده است. این رویداد امروز ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ (۱۸ ژوئن ۲۰۲۰ ) برگزار خواهد شد. جالب اینجاست که این اولین استریم از آخرین نسخه‌ی آزمایشی بسته شده در اواخر ماه آوریل است. طی روزهای آینده منتظر اخبار تکمیلی باشید. در حال حاضر، Blue Protocol فقط قرار است روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در ژاپن راه‌اندازی شود. هنوز تاریخ راه‌اندازی دقیقی اعلام نشده است.