Weird West بازی در سبک اکشن نقش‌آفرینی ایزومتریک است و توسط استودیوی WolfEye درحال ساخت است. از آنجا که اعضای این استودیو قبلاً در استودیدی Arkane کار کرده‌اند، این بازی و بازی‌های Arkane شباهت‌هایی خواهند داشت. همراه ما باشید.

افراد مهمی از استودیوی Arkane درحال ساخت بازی Weird West هستند. برای مثال، بنیان‌گذار و مدیر سابق Arkane حالا استودیوی سازنده ی این بازی، WolfEye را رهبری می‌کند. استودیوی Arkane‌ سازنده‌ی بازی‌های بزرگی از جمله سری Dishonored و Prey بوده است.

در کنار اعضای ارشد Arkane، کریس اولون (Chris Avellone) هم در ساخت Weird West شرکت دارد. او قبلاً عضوی از استودیوی Obsidian Entertainment‌ بوده و در ساخت عناوینی مثل Star Wars Knights of the Old Republic II، Fallout New Vegas، Divinity Original Sin II و Prey شرکت داشته است.

Weird West یک فانتزی تاریک از غرب وحشی است که در آن، مردان قانون و تفنگداران با موجودات فراطبیعی می‌جنگند.

به‌گفته‌ی رافائل کولانتونیو (Raphael Colantonio)، رییس استودیوی WolfEye، حس کلی این بازی با عناوین قبلی استودیوی Arkane چندان متفاوت نیست و بازی‌بازان حس آشنایی زیادی خواهند داشت. این بار البته، به‌جای اینکه فقط یک شخصیت اصلی داشته باشید، می‌توانید چندین شخصیت مختلف را کنترل کنید. اما روحیه‌ی جست‌وجو در بازی مثل عناوین قبلی است.

در آخر، کولانتونیو گفت که شخصیت‌ها می‌توانند بمیرند و شما هم می‌توانید آن‌ها را به زندگی بازگردانید؛ و اگر این کار نکنید، اتفاق خطرناکی می‌افتد. دقیقاً مشخص نیست  این چگونه اتفاقی است، اما شاید آن شخصیت بعداً در قالب یک مرده متحرک به سراغتان بیاید!

بازی Weird West در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. قبل از عرضه، دموی این بازی هم برای تجربه در دسترس قرار خواهد گرفت. از آنجایی که صفحه‌ی این بازی در فروشگاه استیم وجود دارد، می‌توان گفت که برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. سازندگان هنوز توضیحی درباره‌ی دیگر پلتفرم‌ها نداده‌اند.