در شرایطی که دنیا درگیر شیوع ویروس کرونا و درگیری‌های سیاسی شده است و اوضاع اصلا رو به راه نیست، هیچ خبری از ابرقهرمان‌های دوست‌داشتنی نیست که برای نجات دنیا مبارزه کنند. با این حال هنوز در دنیای بازی‌های ویدیویی، راه‌های زیادی وجود دارد تا از واقعیات ناخوشایند زندگی روزمره فرار کنیم و ساعاتی در یک دنیای تخیلی آرام بگیریم. بدون شک یکی از دنیاهایی که به شدت نزد بازی‌بازان محبوب است، جهان ابرقهرمان‌ها است؛ جایی که می‌توانید برای برقراری نظم و عدالت بجنگید و جهان را نجات دهید. یکی از موردانتظارترین عناوین ابرقهرمانی نیز جدیدترین ساخته‌ی استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، بازی Marvel’s Avengers به حساب می‌آید که با تاخیری چهار ماهه نیز مواجه شده است. با این حساب، تا زمان انتشار بازی می‌توانیم نگاهی به دنیای شخصیت‌های بازی داشته باشیم و از ایستر‌اگ‌های جالب توجه آن‌ها لذت ببریم.

حساب کاربری رسمی این بازی با انتشار تصاویری از اتاق خواب کاملا خان اطلاعاتی از زندگی این شخصیت جوان در اختیار ما قرار داده است:

کاملا خان یک دختر هوادار مشتاق انتقام‌جویان است. کسی که دیوار اتاقش را با هر چیزی که قهرمانان او را نشان دهد، تزیین کرده است؛ به‌ویژه کاپیتان مارول (Captain Marvel)! با پس‌زمینه‌های ویدیویی از اتاق کاملا خان در داخل بازی، هواداری خود از انتقام‌جویان را به نمایش بگذارید.

همان طور که در این تصاویر مشهود است، او یکی از هواداران جدی انتقام‌جویان است و ارجاعات زیادی به ابرقهرمان‌های این گروه در اتاق وی وجود دارد. تصاویری که شامل اولین نگاه به طراحی کاپیتان مارول (Captain Marvel) در این عنوان است. کاملا خان قرار است تا در نقش دوشیزه مارول (Ms. Marvel) در Marvel’s Avengers ظاهر شود. پیش از این، شخصیتی موسوم به کارول دنورس (Carol Denvers) در کمیک‌های مارول نقش این ابرقهرمان را ایفا می‌کرد