Lost At Sea یک بازی در مورد زندگی و زیبایی‌های آن است که احتمالا تاکنون به آن‌ها توجه نکرده‌ایم. داستان این بازی در مورد ما انسان‌ها روایت خواهد شد و ماجراجویی‌هایی که همه‌ی ما به عنوان نوع بشر باید تجربه‌کنیم را به تصویر می‌کشد.

عشق، دوستی، خانواده، شغل و آزادی مضامین مهمی هستند که در این بازی به آن‌ها پرداخته خواهد شد. مهم نیست که ما که هستیم یا از کجا آمده‌ایم، این‌ها چیزهایی هستند که زندگی را برای همه‌ی ما با ارزش می‌کنند و همه‌ی ما همواره می‌ترسیم که بخشی از این موارد ذکر شده را روزی از دست بدهیم و یا از بین برود. داستان بازی Lost At Sea در مورد از دست دادن این موارد و تجربه کردن این موقعیت‌های منحصر به فرد خواهد بود. هرچه بیشتر در داستان این بازی مفهومی پیش برویم، بیشتر با نزدیکی مرگ روبرو خواهیم شد. مرگ به مانند یک سایه بر تمامی جنبه‌های زندگی اثر می‌گذارد و دوری و فرار از آن بی‌ معنی و اجتناب ناپذیر است. شما باید در عنوان Lost At Sea تجربه‌های مختلف و جالبی را پشت سر گذارید تا در نهایت مرگ آن سیاهی و قدرت خود را از دست دهد و دیگر نگران از بین رفتن عشق، دوستی، خانواده، شغل و آزادی خود نباشید.

روایت بازی Lost At Sea در یک جزیره‌ی زیبا و چشم‌نواز رخ می‌دهد. هر فاز و فصل از این جزیره یک بخش از زندگی را نشان خواهد داد. شما باید به کاوش و جست و جو در این جزیره پرداخته و راز‌های مختلف و جالب آن را در مورد زندگی و مرگ کشف کنید. معماها و پازل‌های گوناگون و متنوع را حل نمایید و خاطرات خود را بخش به بخش به یاد آورید. شما باید دوباره خاطرات خود را به دست آورید تا در نهایت بتوانید طعم واقعی زندگی را قبل از اینکه مرگ شما را به دنیای دیگری ببرد، بچشید. شما باید به یاد آورید که مهم‌ترین اهداف و دارایی‌هایتان در زندگی چه بوده است.

محیط بازی Lost at Sea بدون شک یک مکان زیبا و منحصر به فرد برای گذراندن اوقات لذت‌بخش و آرامش‌بخش برای شما خواهد بود. صداهای محیطی و موسیقی متن بازی به شدت گوش‌نواز و ملایم بوده و شما را در مضامین داستانی خود غرق خواهند کرد.