اگر تاخیر به وجود آمده پیش نیامده بود، اکنون از فصل چهارم Call of Duty: Modern Warfare و Warzone که قرار بود تا در تاریخ ۱۴ خرداد (۳ ژوئن) به‌صورت رسمی آغاز شود رونمایی شده بود. با این حرکت، اکتیویژن (Activision) هم به فهرست شرکت‌هایی پیوست که رویداد‌های برنامه‌ریزی شده‌ی خود را به تعویق انداخته‌اند. پیش از این نیز، سونی مراسم موردانتظار رونمایی از بازی‌های پلی‌استیشن ۵ را به تاخیر انداخت. اما با این وجود، فصل چهارم این بازی ممکن است به‌زودی آغاز شود.

کاربری به نام geekypastimes که یکی از دیتاماینر‌های این عنوان به حساب می‌آید، با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد که فصل چهارم این عنوان چهارشنبه‌ی همین هفته یعنی ۲۱ خرداد (۱۰ ژوئن) آغاز خواهد شد. منبع این ادعا، فایل‌هایی از بازی است که به تاریخ اتمام چالش‌های فصل سوم اشاره می‌کند. این فایل‌ها، به‌روزرسانی دریافت کرده‌اند و از تاریخ ۱۳ خرداد (۲ ژوئن)  به ۲۱ خرداد منتقل شده‌اند.

البته هنوز هیچ اطلاعاتی توسط سازندگان به‌صورت رسمی تایید نشده است. احتمال دارد که تغییر اعمال شده موقتی باشد و اکتیویژن این تاریخ را به عنوان تاریخ نهایی آغاز فصل چهارم موردانتظار خود برنگزیند. با توجه به شرایط متغیر فعلی، به سختی می‌توان از چیزی با قطعیت صحبت کرد. بهتر است تا تایید این خبر توسط سازنده‌ی بازی یعنی استودیوی اینفینیتی وارد Infinity Ward) یا اکتیویژن صبر کنیم.

Call of Duty: Modern Warfare و Warzone هم‌اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. از جذابترین ویژگی‌های فصل چهارم، می‌توان به حضور کاپیتان پرایس در قالب یکی از شخصیت‌های بخش چندنفره اشاره کرد.