به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا تنها دو هفته تا جدیدترین بازی ناتی داگ (Naughty Dog) یعنی The Last of Us Part 2 فاصله داریم. در حال حاضر می‌دانیم که بازی ادامه‌ دهنده‌ی داستان جول و الی خواهد بود، اما همزمان دارای صحنه‌های ناراحت‌کننده‌ای است که شما را از نظر احساسی به چالش می‌کشند.

اگر به یاد داشته باشید، چند ماه پیش بخش‌های بسیار مهمی از داستان بازی کاملا لو رفت که خب، بگذارید بگوییم چندان مورد استقبال هواداران نبودند. اما کارگردان بازی معتقد است که نمی‌توان داستان بازی را با این تکه‌های گسسته قضاوت کرد و همچنین هشدار داده است که بخش‌های مهمی از بازی هنوز هم فاش نشده‌اند.

نیل دراکمن به تازگی با Eurogamer مصاحبه کرده است و وقتی از او در مورد این اسپویلرها سوال شد، اعلام کرد که بسیار از لو رفتن بازی به این شیوه ناراحت است. اما او همچنین هشدار داد که بخش‌هایی از این اسپویلرها کاملا غلط بوده و آن‌هایی که بازی را لو داده‌اند، خودشان به صورت کامل از داستان خبر ندارند:

تئوری‌های زیادی در مورد پایان بازی وجود دارد، اما پایان بازی هنوز فاش نشده است. در واقع اصلا نمی‌دانید که چطور همه چیز به هم وصل خواهد شد. اخبار غلط زیادی وجود دارد. نمی‌خواهیم که برویم و تمام این گفته‌های نادرست را اصلاح کنیم، چرا که آن هم به نوعی لو دادن داستان بازی است. هیچ چیز مثل الی بودن و حس کردن آن لحظات نیست. منظورم فقط سینماتیک‌های بازی نیست، بلکه گیم‌پلی، موسیقی و دیالوگ‌ها هم تاثیر بسزایی دارند. داستان بازی طوری طراحی شده است که در مورد پیچش‌ها و غافلگیری‌ها نیست، بلکه در مورد بالا رفتن تنش به صورت زیرپوستی است. می‌دانیم که وقتی دست بازی‌بازان به بازی برسد، متوجه حسی که ما به دنبال القای آن بوده‌ایم می‌شوند و این چیزی است که به ما اعتماد به نفس می‌دهد.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد