تقریبا یک هفته دیگر قرار است بازی Satisfactory که انحصاری پی سی است، روی فروشگاه استیم منتشر شود.

طبق جدیدترین اخبار بازی و براساس گفته استودیو Coffee Stain، سازنده بازی Satisfactory، قرار است در تاریخ ۸ ماه ژوئن (۱۹ خرداد ماه) شاهد انتشار این بازی شبیه‌سازی در فروشگاه استیم باشیم. این بازی از همان زمانی‌که در فروشگاه اپیک گیمز به‌صورت دسترسی پیش از موعد منتشر شد، در دست توسعه قرار دارد.

بازی Satisfactory موفق شد در همان چند ماه آغازین انتشار بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروش داشته باشد که بهترین رکورد برای سازنده آن محسوب می‌شود. این بازی در حال حاضر در سومین مرحله از به‌روزرسانی خود قرار دارد که مواردی مانند لوله و هایپرتیوب را به بازی اضافه می‌کند. هایپرتیوب برای جابه‌جایی‌های سریع کاربرد دارد که می‌توانید از آن برای رفتن به مناطق مختلف نقشه در سریع‌ترین حالت اقدام کنید. شما در این بازی شبیه‌سازی می‌توانید کارخانه خود را بنا کنید.

استودیو Coffee Stain درکنار توسعه این بازی، اخیرا دو بازی Deep Rock Galactic و Huntdown را نیز منتشر کرده است که به‌ترتیب توسط استودیو Ghost Ship Games و Easy Trigger Games ساخته شده‌اند. بازی Satisfactory که یک بازی اول شخص است، برای اولین‌بار در جریان کنفرانس PC Gaming در E3 2018 معرفی شده بود.