به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا عنوان Nemesis Lockdown نیازمند استراتژی‌های برنامه‌ریزی شده، همکاری دوستان و زمان‌بندی مناسب است که شما را به همراه دوستانتان به یک سفینه‌ی فضایی آلوده به ویروسی مرگبار می‌برد و شما باید ضمن مبارزه با دشمنان کشنده و مخوف بازی، راه فرار خود را پیدا کنید. حال به تازگی طبق گزارشی اعلام شده است که با بررسی نمودار‌های آماری وب‌سایت تحلیلی برد گیم گیک (Board Game Geek) می‌توان دریافت که این بازی به علت گیم‌پلی عالی و هیجان‌انگیز و انتخاب‌های به شدت تاثیرگذار و چالش برانگیز درون داستان، موفق شد به سرعت به محبوبیت زیادی در میان بازی‌بازان دست یابد و در فهرست بهترین‌ها و محبوب‌ترین‌های این سبک قرار گیرد. همچنین موفق‌های مالی و میزان فروش بازی Nemesis Lockdown بسیار فراتر از انتظار استودیوی سازنده و ناشر آن بوده و این موضوع نشان‌دهنده‌ی حمایت بازی‌بازان از عناوین این سبک بوده است.

حال به تازگی استودیوی اویکن رئالمز اعلام نمود که قصد عرضه‌‌ی یک بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید و جذاب برای بازی تخته‌ای Nemesis Lockdown را دارد. البته باید توجه داشت که این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی جدید به بازی اصلی نیازی ندارد اما تقریبا تمام محتویات و داستان آن مربوط به داستان نسخه‌ی اصلی Nemesis Lockdown خواهد بود. شما به همراه حداکثر چهار نفر از دوستانتان قادر خواهید بود که به تجربه‌ی این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی ترسناک و علمی-تخیلی بپردازید و در دو حالت آزاد یا خطی از تجربه‌ی یک بازی تخته‌ای درجه یک لذت ببرید. این بسته‌ی گسترش‌دهنده در پکیجی به قیمت ۱۱۸ دلار در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

همچنین جالب است بدانید که کمپین کیک‌استارتر (Kickstarter) بازی‌ تخته‌ای Nemesis Lockdown با سایر کمپین‌های کیک‌استارتر کاملا متفاوت بوده است. معمولا اکثر این کمپین‌های حمایتی بر اساس میزان پول مورد نیاز برای توسعه‌دهندگان بازی به صورت کامل خواهد بود اما در مورد عنوان تخته‌ای Nemesis Lockdown، توسعه‌دهندگان هرچند روز یک بار هدفی جدید و منحصر به فرد برای توسعه‌ی بازی خود معرفی می‌کنند و با استقبال حمایت‌کنندگان و بازی‌بازان مواجه می‌شوند که در نوع خود بسیار جالب و ستودنی به نظر می‌رسد.

به همین سبب این بازی به یکی از برترین و محبوب‌ترین عناوین تخته‌ای تبدیل شده است و هنوز هم به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد. استودیوی خلاق اویکن رئالمز با این ابتکار عمل خود موفق شده است تا مبلغی بالغ بر ۳ میلیون دلار جهت توسعه و گسترش بازی تخته‌ای Nemesis Lockdown خود کسب کند.