به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا در واقع عنوان Summer in Mara یک تجربه‌ی تک‌نفره در دل یک محیط آرام و لذت‌بخش را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد که با داستانی جالب و محیطی چشم‌نواز به خوبی ترکیب شده است. شما در این بازی در نقش دختر کوچکی به نام Koa خواهید بود که قصد دارد زندگی جدیدی در جزیره‌ی گرمسیری Mara آغاز کند و با قایق کوچک خود تمام جزایر اطراف را گشته و از راز‌های آن‌ها سر در آورد.

از ویژگی‌های بازی Summer in Mara می‌توان به چرخه‌ی پویای روز و شب با وقایع اقلیمی کاملا واقعی اشاره داشت. در جریان این بازی به بیش از ۱۰۰ ماموریت منحصر به فرد دسترسی خواهید داشت و با انجام آن‌ها در زمان داده شده می‌توانید پاداش‌های بسیار با ارزشی را کسب کنید. همچنین در طول ماجراجویی و زندگی مزرعه‌داری خود با بیش از ۲۰ شخصیت دوست‌داشتنی و بامزه مواجه خواهید شد که می‌توانید با آن‌ها دوست شده، به کمک آن‌ها بپردازید یا به تجارت با آن‌ها روی آورید. شما در این بازی باید با جمع‌آوری منابع مورد نیاز خود به ساخت وسایل و ساختمان‌های جدید اقدام کنید و هر روز جزیره‌ی خود را مجهزتر و پیشرفته‌تر سازید. همچنین در جریان بازی بیش از ۱۵۰ کالا برای به دست آوردن یا خریدن از فروشگاه خواهد بود. شما باید قایق خود را ارتقا دهید و به کشف گنج‌ها و پاداش‌های اطراف جزیره‌تان بپردازید.

حال به تازگی در خبر رسمی از سوی استودیوی چیبیگ، دموی قابل بازی عنوان Summer in Mara هم‌اکنون برروی فروشگاه استیم (Steam) در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قادر به تجربه‌ی آن هستند. همچنین نسخه‌ی کامل و اصلی بازی در تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت.