به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا لازم به ذکر است که عنوان ساخت و ساز Satisfactory تاکنون به صورت دسترسی زودهنگام برروی فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) قرار داشت و در همین مدت توانست حدود ۵۰۰ هزار نسخه‌ فروش داشته باشد که این رقم بسیار بیشتر از انتظار استودیوی کافی استین بوده است و نشان از موفقیت اولیه‌ی این عنوان دارد.

بازی Satisfactory عنوانی با زاویه‌ی دید اول‌شخص و جهان‌باز است که بازی‌بازان در نقش مهندس و مدیر به ساخت و ساز پرجزئیات و لذت‌بخش انواع و اقسام کارخانه‌ می‌پردازند. همچنین در این بازی می‌توانید به اکتشاف و پیدا کردن منابع مهم پرداخته و حتی در مواقعی اگر مجبور شوید به مبارزه بپردازید. شما می‌توانید به تنهایی یا به همراه دوستانتان در سیاره‌ای بیگانه به کاوش پرداخته و منابع و مصالح مورد نیاز را جمع‌آوری کنید. سپس کارخانه‌های بزرگ و چند‌ طبقه بسازید و آن‌ها را گسترش دهید و این سرزمین ناشناخته را به بهشت کارخانه‌داران و محل تولید انبوهی از محصولات تبدیل کنید.

تمام طبیعت بکر و زیبای این سیاره را تبدیل به کارخانه‌های صنعتی غول‌پیکر و مدرن کرده و آن‌ها را به هرکجا و به هر میزان که تمایل دارید، گسترش دهید. این سیاره مملو از منابع با ارزش است که شما باید به آن‌ها دسترسی پیدا کرده و با استفاده از کارخانه‌های مدرن خود آن‌ها را به کلاهای منحصر به فردی تبدیل کنید.

تمام کارخانه‌های خود را از طریق حمل و نقل درون بازی به یکدیگر متصل سازید. از کامیون‌ها و قطار‌های گوناگون برای انتقال منابع یا محصولات تولیدی خودتان به انبار بهره ببرید. تمام تلاش شما در جهتی خواهد بود که کار‌های دستی را به صورت اتوماتیک با نهایت سرعت و دقت انجام دهید و محصول بسیار با کیفیتی تحویل گیرید.

سیاره‌ی عظیم این بازی با مساحت ۳۰ کیلومتر مربع در اختیار شما قرار دارد تا در آن به کاوش بپردازید و کارخانه‌های خود را گسترش دهید. همچنین شما در این سیاره‌ی ناشناخته تنها نیستید و انواع و اقسام موجودات فضایی و عجیب را مشاهده خواهید کرد که هرزگاهی برای شما دردسر ایجاد می‌کنند. شما می‌توانید نحوه‌ی فعالیت کارخانه‌های خود را تنظیم نموده و آن‌ها را به صورت گسترده شخصی‌سازی نمایید. تقریبا هیچ محدودیتی در مورد کارخانه‌سازی و نحوه‌ی انجام آن نخواهید داشت و می‌توانید از یکی از بزرگترین عناوین ساخت‌ و ساز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خود لذت ببرید.