به گزارش بازیمی به نقل از گیم فااخیرا آقای هرو هوئرت (Herve Hoerdt) مدیر ارشد بخش فروش دیجیتال و بازاریابی شرکت بندای نامکو در مصاحبه‌ای اعلام نمود:

اینکه تیم ما در خلق بخشی از ماجراجویی‌ها و سفر‌های دور و دراز عنوان زیبای Little Nightmares نقش داشته‌ایم و عضوی از خانواده‌ی این بازی محسوب می‌شویم، بسیار مایه‌ی خشنودی ما بوده و اتفاقی بسیار هیجان‌انگیز است. این بازی گواهی بر توانایی‌های تیم‌های توسعه‌دهنده‌ی خلاق ما خواهد بود و نشان می‌دهد که می‌توانیم مجموعه‌های بی‌نظیری از بازی‌های شگفت‌انگیز را خلق کنیم. نه تنها در صنعت بازی‌های ویدئویی بلکه در تمام بخش سرگرمی‌های تعاملی می‌توانیم به موفقیت برسیم و مخاطبانی جدید که از تجربه‌ی محصولات ما راضی هستند را جذب کنیم. اگرچه این برای ما یک نقطه‌ی مهم است اما این فقط آغاز راه ما به حساب می‌آید.

همچنین آقای لوکاس راسل (Lucas Roussel) تولیدکننده‌ی عنوان Little Nightmares،  در مورد فروش بیش از ۲ میلیون نسخه‌ای این بازی افزود:

تجربه‌ی ساخت و عرضه‌ی این بازی و مشاهده‌ی واکنش و پشتیبانی هواداران این بازی اتفاقی شگفت‌انگیز برای تیم ما به شمار می‌رود. با عرضه‌ی این بازی برروی سرویس گوگل استدیا همچنان بازی‌بازان بیشتری خواهند توانست به تجربه‌ی Little Nightmares بپردازند و به گروه بزرگ مخاطبان این بازی بپیوندند. تیم ما کاملا برروی توسعه‌ی بازی Little Nightmares II متمرکز شده است و ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی در مورد این بازی در تابستان پیش رو با شما بسیار هیجان‌زده هستیم و بیش از این نمی‌توانیم صبر کنیم.

عنوان پلتفرمر و معمایی Little Nightmares در آپریل سال ۲۰۱۷ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه گردید. چندی پیش در خبری از سوی استودیوی سازنده‌ی این بازی عرضه‌ی آن برروی سرویس گوگل استدیا به صورت رسمی تایید شد.