به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا در عنوان اکشن MindSeize شما ابتدا باید به جستجو در مورد سازمان خلافکار The Ascended بپردازید که در حال حاضر بر بیشتر دنیای بازی حکومت دارند. لازم به ذکر است که در اولین رویارویی قهرمان بازی با رهبر این سازمان، M.C.Fox به شدت مجروح شد و فلج گردید.

آن‌ها همچنین موفق شدند که دختر وی را به نام Taryn نیز با خود به سازمان ببرند تا از قدرت ذهن وی برای کنترل دنیا استفاده کنند. در حال حاضر تنها یک راه برای قهرمان داستان باقی مانده است؛ رباتی بسیار هوشمند و قدرتمند را بسازد و با استفاده از قدرت ذهن خود آن را کنترل کند تا بتواند به تعقیب افراد این سازمان پرداخته و در نهایت دختر خود را پس بگیرد.

در بازی MindSeize شما با گیم‌پلی اکشن و کلاسیک که بر پایه‌ی سرعت و مکانیسم‌های پلتفرمر استوار شده است، سر و کار خواهید داشت. این بازی دوبعدی از گرافیک زیبای ۱۶ بیتی، موسیقی حماسی و خاطره‌انگیز و جلوه‌های بصری چشم‌نواز بهره می‌برد. در این بازی باید به کشف جرم و جنایت‌های مختلف بپردازید و اسرار آن‌ها را برملا کنید. چندین سیاره و محیط گوناگون نیز در بازی وجود دارند که شما باید برای پیدا کردن دخترتان به تمامی آن‌ها سفر کنید. در بازی قدرت‌های ویژه و سلاح‌های کشنده‌ای برای از میان برداشتن دشمنان و پیش‌روی در مسیر خود در اختیار خواهید داشت.

حال به تازگی استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی MindSeize در خبری رسمی اعلام نمود که این بازی در ماه سپتامبر سال جاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌گردد.