به گزارش بازیمیبه نقل از گیم فا بعد از خرید حق‌امتیاز این سری توسط اسکای باند گیمز (Skybound Games) ، ما در واقع امیدوار بودیم که داستان‌های بیشتری از کلمنتاین را دنبال کنیم. از آن زمان سؤالاتی در مورد اینکه اسکای باند برای عناوین بیشتری در این سری برنامه دارد یا نه مطرح شده بود. حتی شایعات مربوط به یک فصل پنجم به‌طور داغی شروع به پخش شدن کرده بود ولی اسکای باند این شایعات را رد کرد.

اخیرا در توئیتر ، اسکای باند از هواداران به‌خاطر اشتیاق آن‌ها به این سری تشکر کرد ولی، تأیید کرد که در حال حاضر هیچ برنامه ای در کارهای خودشان برای یک فصل پنجم The Walking Dead ندارند. آن‌ها همچنین برای روشن کردن مواضع خود به Reddit رفتند. به جایی که Skybound VP برایان هانتینگدون (Brian Huntingdon) تأیید کرد که این شایعات جعلی است. برایان در این مود توضیح داد:

در این ایام و روزهایی که دنیا درگیر این بیماری شده ادامه دادن چنین ایده‌ای بسیار نامطلوب است. حتی پایان دادن فصل چهارم هم کار بسیار دیوانه‌واری بود با توجه به این موضوع که ما استودیوی اصلی و آغاز کننده‌ی این سری نبودیم.

چندی پیش اسکای باند از هواداران سؤال کرد که آیا آن‌ها علاقمند به بازی‌های جدیدی از سری The Walking Dead هستند یا خیر. با تمام این اوصاف کاملا واضح است که در حال حاضر آن‌ها برنامه‌ای برای ادامه دادن این سری ندارند.