بازی مبارزه‌ای Jump Force سال گذشته‌ی میلادی در دسترس کاربران کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. اگرچه این بازی در زمان عرضه نتوانست نمرات خوبی را از سوی منتقدین کسب کند ولی با توجه به حضور بسیاری از شخصیت‌های محبوب دنیای انیمه و مانگا در بازی Jump Force، این عنوان همچنان طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

تیم سازنده از زمان انتشار بازی شخصیت‌های جدید و مختلفی را از طریق بسته‌های گسترش دهنده و محتوای قابل دانلود به این بازی اضافه کرده است. شوتو تودروکی جدیدترین شخصیت این بازی است که از تاریخ ۶ خرداد ماه سال جاری (۲۶ می سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

شوتو تودروکی یکی از شخصیت‌های سری محبوب My Hero Academia است که از توانایی Half Hot Half Cold بهره می‌برد و می‌تواند با ترکیب یخ و آتش تکنیک‌های مختلفی را خلق کرده از آن‌ها برای کنترل روند مبارزه استفاده کند. این شخصیت که فرزند برترین قهرمان دنیای این انیمه یعنی اندور (Endeavor) است، هفته‌ی آینده به جمع مبارزین بازی Jump Force اضافه خواهد شد. برای دسترسی به این شخصیت جدید، کاربران یا باید Character Pass 2 با قیمت ۱۷٫۹۹ دلار را خریداری و یا با پرداخت ۳٫۹۹ دلار، این شخصیت را به صورت جداگانه تهیه کنند.

بازی Jump Force در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد