به گزارش بازیمی به نقل از گیم فا بعد از موفقیت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که یکی از عناوین ریسپاون اینترتینمنت به حساب می‌آید، مشخص شد که این استودیو با همکاری شعبه‌ی لس آنجلس دایس (DICE) در حال توسعه‌ی یک عنوان جدید هستند. البته این موضوع به معنی فراموشی تیراندازی بتل‌رویال محبوب Apex Legends نیست و استودیوی تازه‌تاسیس واقع در ونکوور وظیفه‌ی گسترش این عنوان را بر عهده دارد. با توجه به اینکه‌ی شعبه‌ی دیگری از استودیوی الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در ونکوور حضور دارد، تاسیس این استودیو در این شهر تصمیم کاملا منطقی به نظر می‌آید و مزایایی را برای این آن‌ها به همراه دارد.

بر اساس اظهارات مسئول این پروژه، هنری لی (Henry Lee) نزدیکی این دو استودیو به هم باعث خواهد شد تا توسعه‌دهندگان با‌تجربه‌ی شعبه‌ی ونکوور الکترونیک آرتس – مجموعه‌های بزرگی FIFA و Need for Speed زیر نظر این شعبه توسعه می‌یابند – در روند گسترش Apex Legends، راهنمای استودیوی جدید ریسپاون اینترتینمنت باشند. البته در حال حاضر و باتوجه به شرایط قرنطینه‌ی خانگی، کارمندان در خانه و به‌صورت دورکاری مشغول فعالیت هستند.

با توجه به اینکه فعلا خبری از تولید نسخه‌ی جدیدی Titanfall نیست، باید چشمان خود را به Apex Legends بدوزیم و ببینیم این استودیو چه اصلاحاتی جدید را در این عنوان اعمال خواهد کرد. این بازی هم‌اکنون در فصل پنجم خود موسوم به Fortune’s Favor به سر می‌برد و تغییرات شدیدی نیز در نقشه‌ی معروف آن، King’s Canyon اعمال شده است.