همانطور که انتظار داشتید، او سلیقه‌ی بسیار خوبی در انتخاب ابرقهرمان‌ها داشته و به توسعه‌ی عنوانی بر اساس شخصیت Hawkeye علاقه دارد. آقای بارلاگ این علاقه‌ی خود را در توییتر اعلام کرد. وقتی یک طرفدار از او پرسید که بازی ابرقهرمانی رویایی او بر اساس چه شخصیتی است، بارلاگ در جواب تصویری از Hawkeye را پست کرد.

بعد از انتشار این پست نه تنها طرفداران حسن سلیقه‌ی او را تبریک گفتند بلکه برخی بخاطر بالا رفتن احتمال رخ دادن این اتفاق خوشحال شدند.

آیا این امکان وجود دارد که بارلاگ و سانتامونیکا (Santa Monica) عنوانی بر اساس Hawkeye توسعه دهند؟ شاید خیر، حداقل به این زودی‌ها چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. این استودیو و مغز متفکرش بر اساس شایعات مختلف مشغول ساخت ادامه‌ی God of War است. از طرفی ابرقهرمان‌های دیگری هستند که طرفداران بیشتری دارند و اگر سونی بخواهد بازی ابرقهرمانی جدیدی توسعه دهد مطمئناََ فروش آن را نیز در نظر خواهد گرفت.

مارول (Marvel) و سونی قبلاََ نشان داده‌اند که می‌توانند با همکاری یکدیگر اثری جذاب خلق کنند. در سال ۲۰۱۸، این دو شرکت Marvel’s Spider-Man را عرضه کردند که هم از نظر فروش عملکرد بی‌نظیری داشت هم نظر منتقدین را به خود جلب کرد.