مجموعه بازی Mafia را می‌توان یکی از انقلابی‌‌ترین ساخته‌های صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. البته، نسخه سوم سری عملکردی به شدت ضعیفی داشت و با انتقادات شدیدی رو‌به رو شد. اما حال، صفحه رسمی توییتر بازی Mafia پس از گذشت دو سال با انتشار توییتی بروزرسانی شد. توییت مرموزی که خیلی‌ها آن را به عنوان سیگنال‌های ساخت و یا بازسازی نسخه‌های پیشین معنی می‌کنند.

این توییت تنها از یک واژه تشکیل شده است و آن هم «خانواده» است. البته بعضی‌ها گمان می‌کنند این توییت به مناسبت روز مادر که در نیمه شمالی آمریکا در روز گذشته جشن گرفته می‌شود منتشر شده است. اما احتمالا این توییت نوید یک نسخه جدید از بازی را می‌دهد.

به ویژه که طی ماه گذشته اخباری پیرامون انتشار نسخه‌ Definitive Editions بازی Mafia 2 و بازی Mafia 3 بعد از رده بندی سنی این بازی در کشور تایوان منتشر شد. نسخه‌هایی که قرار است برای رایانه شخصی، کنسول پلی‌استیش 4 و کنسول ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود و طبق اطلاعات ثبت شده از سوی 2K Games، توسط استودیوی Hangar 13 که پیش از این بازی Mafia 3 را خلق کرده است، ساخته خواهد شد. 

شایعاتی نیز از سال گذشته مبتنی بر ساخت نسخه‌های بازسازی بازی با توجه به ثبت علائم تجاری جدید از آن منتشر شده بود. همچنین در اوایل سال میلادی جاری، استودیوی Take-Two از دو استودیو که در حال کار روی عناوین ناشناخته‌ای هستند گفت. عناوینی که به گفته این استودیو قرار است طی ماه‌های آینده معرفی شوند.

ماه گذشته نیز نسخه بازسازی شده بازی Crysis با انتشار توییت‌های مرموزی شبیه به توییت امروز منتشر شده در صفحه بازی Mafia معرفی شد. حال باید منتظر ماند و دید که در چند روز آینده، آیا قرار است نسخه جدیدی از این مجموعه پرطرفدار و خاطره‌ ساز معرفی شود و یا باید شاهد رونمایی از نسخه‌های بازسازی آن بود.