Marvel’s Iron Man VR عنوانی در سبک تیر‌اندازی محسوب می‌شود که برای کنسول پلی‌استیشن VR در حال توسعه قرار دارد و بر اساس داستان شخصیت مشهور دنیای مارول یعنی آیرون‌ من (Iron Man) خواهد بود. در این بازی شما باید با موارد زیادی از گذشته‌ی تونی استارک (Tony Stark) روبرو شوید.

همچنین به وسیله‌ی زره مشهور این شخصیت باید برج استارک و دنیا را در برابر دشمنان زیادی حفظ کنید. توسعه‌دهنده‌ی Marvel’s Iron Man VR تاکید زیادی برروی داستان بازی داشته و بیان کرد که این بازی تنها یک عنوان تیراندازی محض نخواهد بود، بلکه کاملا نقش مهم داستان را در آن حس خواهید کرد. بازی Marvel’s Iron Man VR قرار است شبیه‌ساز دقیقی از تجربه‌ی بودن در نقش این ابرقهرمان محبوب را ارائه دهد.

به دنبال تأخیر در تاریخ انتشار Marvel’s Iron Man VR که قبلا برای ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ مه ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده بود، امروز بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به عنوان ناشر اثر و استودیوی کموفلاژ (Camouflaouflaj) که توسعه‌دهنده‌ی بازی Marvel’s Iron Man VR محسوب می‌شود، اعلام کردند که تاریخ انتشار این بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (۳ ژوئیه ۲۰۲۰) است. این بازی انحصارا برروی کنسول پلی‌اسیتشن VR عرضه خواهد شد.