Okabe یکی از منابع معتبر و نفوذی در مورد اخبار شرکت یوبیسافت محسوب می‌شود و پیش از این به شایعات مربوط به Prince of Persia: Dark Babylon خاتمه داده بود. اخیرا وی پیامی را در صفحه‌ی ResetEra که در مورد ویدئوی انتشار یافته از بازی لغو شده‌ی Prince of Persia: Redemption در حال بحث با سایر کاربران بود، بیان کرد که به امیدواری برخی طرفداران این سری منجر شد. در واقع هنگامی که یکی از کاربران از لغو شدن بازی Prince of Persia: Redemption اظهار ناامیدی کرد، Okabe در پاسخ وی به انتشار اخباری در مورد این سری طی دو هفته‌ی آتی اشاره داشت.

اخیرا سری Prince of Persia کانون بسیاری از شایعات بوده است و شاید این‌ها نشان‌دهنده‌ی در حال توسعه‌ بودن عنوانی از این سری توسط یوبیسافت باشد. با این حال ما هنوز نمی‌دانیم که با یک بازسازی از سری Prince of Persia مواجه خواهیم شد یا با محتویات مربوط به این سری که قبلا در بازی‌های دیگری به مانند For Honor دیده‌ایم.

این شایعات اخیر در بازه‌ی زمانی جالبی در حال رخ دادن هستند. ابتدا شرکت یوبیسافت از بازی واقعیت مجازی Prince of Persia: The Dagger Of Time رونمایی کرد. کمی بعد و پیش از آن که یوبیسافت به ثبت دامنه‌ی وب‌سایت Prince of Persia 6 بپردازد، ما شاهد رویدادی در مورد سری Prince of Persia برای بازی For Honor بودیم. پس از این وقایع نیز یک ویدئو از عنوان لغو شده‌ی Prince of Persia: Redemption پس از هشت سال در یوتیوب پیدا شد تا مجددا نام این سری را بر سر زبان‌ها اندازد. در همین حال برخی از افراد مانند Okabe ،Shinobi602 و ۴Chan که اخبار زیاد و اکثرا موثقی را از یوبیسافت نشر می‌دهند، تایید کرده‌اند که تمامی این اطلاعات شایعه نیستند. در هر صورت باید منتظر انتشار اخبار رسمی از سوی شرکت یوبیسافت بمانیم.