این یک بازی دوچرخه‌سواری فوق‌العاده زیبا با کنترل راحت، مسیرهای متنوع و جلوه‌های بصری آرامش‌بخش است که هم شما را درگیر می‌کند و هم به شما آرامش می‌دهد؛ Lonely Mountains: Downhill شبیه هیچ بازی دیگر فروشگاه آنلاین نینتندو نیست. به‌جز چند مشکل تکنیکی ناامیدکننده، این بازی واقعاً‌ فوق‌العاده است.

از زمان بازی Paperboy که روی کنسول NES عرضه شده بود، هیچ بازی دیگری با محوریت دوچرخه‌سواری من را جذب نکرده بود. همه‌ی مراحل بازی قفل هستند و برای باز کردن آن‌ها باید چالش‌های بازی را به اتمام برسانید که حس رضایت شدیدی ایجاد می‌کند و تشویقتان می‌کند به بازی ادامه دهید. چه از آرامش سواری در جنگلی زیبا لذت می‌برید چه از هیجان سرعت در سرپایینی‌ها، بازی Lonely Mountains: Downhill می‌تواند چنان زیبا شما را غرق خود کند که متوجه گذر زمان نشوید.

Lonely Mountains: Downhill یک بازی فوق‌العاده است. برای لذت بردن از آن نیازی ندارید از دوچرخه‌ها، کوه یا حتی ورزش چیز خاصی بدانید. سادگی سواری در مسیرهای کوهستانی، حتی وقتی می‌خواهید رکورد خود را بزنید، آن‌قدر آرامش‌بخش است که هرجا که باشید ممکن است بیهوش شوید. مسیرهای کوتاه برای زمانی که در رفت‌وآمد هستید بسیار مناسب هستند ولی همیشه این احتمال هست که بنشینید و ساعت‌ها بازی کنید.

کنسول نینتندو سوییچ هیچ کمبودی از نظر بازی‌های کوچک عجیب ندارد. هر وقت از بازی‌های بزرگ عادی خسته می‌شوید، حتماً بازی دلخواهتان را روی این دستگاه پیدا می‌کنید. دوچرخه‌سواری در تپه شاید در وهله‌ی اول چندان جذاب نباشد اما در واقع هست. گاهی یک ایده‌ی ساده می‌تواند بازی بی‌نقصی بسازد. احتمالش هم وجود دارد که این بازی اصلاً برای شما نباشد اما اگر مشکلتان صرفاً خاطرات ناخوش از دردهای جسمی دوچرخه‌سواری است، بازی ناامیدتان نخواهد کرد. سیستم کنترل بازی، حس کلی آن و طراحی مراحل، همگی با هم به عجیب‌ترین شکل برایتان آرامش ذهنی ایجاد می‌کنند. بگذارید بازی Lonely Mountains: Downhill‌ شما را به دنیای خودش ببرد و مطمئن باشید که عمیقاً از آن راضی خواهید بود.