در طول چند ماه اخیر، شایعات و اطلاعات مختلفی در مورد نسخه‌ی هشتم از سری Resident Evil منتشر شده و تاکنون هیچ یک از آن‌ها به صورت رسمی تایید نشده‌اند. در همین حال، به‌تازگی Dusk Golem، اینسایدر مشهور که پیش‌تر اطلاعات مختلفی را از عناوین Resident Evil منتشر کرده، گفته است که Resident Evil 8 تاریک‌ترین و ترسناک‌ترین بازی این مجموعه خواهد بود.

ماه گذشته اطلاعات مفصلی از داستان و گیم‌پلی بازی Resident Evil 8 منتشر شد که برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید. کاربر Dusk Golem در انجمن Resetera بار دیگر به ویژگی‌های این بازی از جمله حضور زامبی‌های جدید، جانوران و یک جادوگر اشاره کرده است. از لحاظ گیم‌پلی، مقیاس این بازی نسبت به نسخه‌ی هفتم بزرگ‌تر خواهد بود و کپکام (Capcom) سعی کرده است تا سیستم گان‌پلی را بهبود ببخشد.

با توجه به عدم تایید رسمی، این اطلاعاتی که تاکنون از بازی Resident Evil 8 منتشر شده است در قالب شایعه قرار می‌گیرند. هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی هشتم این مجموعه در چه تاریخی رونمایی می‌شود و تنها باید تا آن زمان منتظر بمانیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا اطلاعات منتشر شده از بازی Resident Evil 8 برای شما هیجان‌انگیز و راضی‌کننده بوده‌اند؟ دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.