کمتر از ۲ ماه تا انتشار بازی به‌شدت موردانتظار The Last of Us Part 2 مانده است و در همین حال، سونی و ناتی‌ داگ در تلاش هستند تا آخرین اطلاعات موردانتظار بازی‌بازان را منتشر کنند. اخیرا شاهد تریلر جدید داستانی بازی The Last of Us Part 2 بودیم که قسمت‌هایی کوتاه از گیم‌پلی بازی را نیز به نمایش می‌گذاشت. ظاهرا که در آغاز ماجرا هستیم و شاهد رونمایی از اطلاعات بیشتری در آینده خواهیم بود.

در پستی که در بلاگ رسمی پلی‌استیشن منتشر شده است، کارگردان بازی یعنی نیل دراکمن (Neil Druckman) اشاره کرد که چیز‌های بیشتری وجود دارد که ناتی‌داگ “انتظار می‌کشد تا با شما به اشتراک بگذارد. تریلر جدید داستانی بازی شروع کار بود”. دراکمن وعده داد که اخبار “هیجان‌انگیزی” در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد. هفته‌هایی که تا زمان عرضه‌ی بازی به‌صورت شمارش معکوس برای بازی‌بازان سپری خواهد شد:

سرعت [انتشار اطلاعات] از حالا بیشتر خواهد شد. پس همینطور که ما ساعت‌ها، روز‌ها و هفته‌ها را تا زمان عرضه‌ی The Last of Us Part 2 می‌شماریم، شما هم چشم‌انتظار اخبار هیجان‌انگیزی باشید.

هنوز مشخص نیست که اخبار مذکور در رابطه با داستان بازی خواهند بود یا در رابطه با گیم‌پلی بازی. شاید هم سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا اطلاعاتی از هر دو مورد را منتشر کنند. اکنون تنها می‌دانیم که هفته‌های مهمی پیش روی هواداران این بازی قرار خواهد داشت.

بازی The Last of Us Part 2 در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.