لکترونیک آرتس اشاره کرده است که این آمار مربوط به مجموع بازی‌بازان هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بوده است. هنوز مشخص نیست که آیا این تعداد بدان معنی است که ۱۰ میلیون نسخه بازی به طور مستقیم به مصرف کنندگان فروخته شده‌اند، اما به‌نظر می‌رسد که این آمار بسیار نزدیک باشد. با توجه به ماهیت بازار فروش مجدد در مشاغلی مانند فروشگاه GameStop ، احتمالاً تعداد بازیکنان از فروش مستقیم بیشتر است.

این آمار نشان‌دهنده‌ی موفقیت و دستاورد بزرگ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order برای استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) و الکترونیک آرتس بوده است. پیش از پایان سال مالی شرکت الکترونیک آرتس در انتهای ماه مارس ۲۰۲۰، پیش‌بینی آن‌ها از فروش این بازی بین ۶ الی ۸ میلیون نسخه بوده که حال به ۱۰ میلیون نسخه رسیده است. با توجه به آمار تعداد بازی‌بازان به‌نظر می‌رسد که این ناشر توانسته است به آن معیار مورد نظر دست یابد.

آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر اجرایی الکترونیک آرتس، بیانیه‌ای را در کنار ارائه‌ی گزارش مالی این شرکت منتشر کرده که به شرح زیر است:


ما از اینکه می‌بینیم بسیاری از مردم در این دوره‌ی خاص (شیوع ویروس کرونا) از طریق بازی‌هایمان با یکدیگر در ارتباط هستند، بسیار خرسندیم. تمرکز ما تداوم کارهایی است که می‌توانیم برای مردم بازی‌بازان و جوامع (Community) خود انجام دهیم. به لطف تعهد و عزم فوق‌العاده‌ی تیم‌های ما در الکترونیک آرتس، ما قادر هستیم تا بازی‌ها، تجربیات و محتوایی را که بازی‌بازان ما به دنبال آن هستند، به آ‌ن‌ها ارائه دهیم.


دو روز قبل و به مناسبت روز Star Wars، یک به‌روزرسان رایگان برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر گردید. این به‌روزرسان شامل محتوای جدیدی مانند لباس‌ها، حالت New Journey + و محیط‌های نبرد جدید است.

Star Wars Jedi: Fallen Order هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.