این حالت آنلاین تا ۶ بازی‌باز همزمان را پشتیبانی خواهد کرد. در این حالت یک بازی‌باز میزبان (Host) خواهد بود، در حالی که پنج بازی‌باز دیگر در نقش فانتوم (Phantom) هستند.

در حالت PVP بازی‌بازان از ابزارهای دست مصنوعی و هنرهای رزمی خود برای شکست دادن حریفان استفاده می‌کنند، با قلاب خود در سراسر محیط جابه‌جا شده و به پیدا کردن حریفان خود مشغول می‌شوند.

همچنین شما در حالت Co-op قادر خواهید بود با کمک دوستانتان به تجربه‌ی بازی بپردازید و دشمنان و باس‌فایت‌های بازی را به روش‌های مختلف از پای درآورید و بازی را در کلاس Summoner به پایان رسانید.

طبق انتظارات این ماد از حالت هجوم نیز بهره خواهد برد. در این حالت شما وارد دنیایی تخیلی خواهید شد و با سیل دشمنانی که تشنه‌ی انتقام هستند تا پایان جان خود مبارزه خواهید کرد.

این ماد همچنین دارای یک سیستم Matchmaking ساده نیز خواهد بود. طرز کار این سیستم به صورتی خواهد بود که قدرت فانتوم‌ها و مهاجمان همواره با سطح بازی‌بازان هماهنگ باشد و همراه با افزایش مهارت و سطح بازی‌بازان قدرتمندتر شوند تا شاهد گیم‌پلی متعادلی برای این بخش باشیم.

در پایان می‌توان گفت که تجربه‌ی این ماد برای بازی‌بازانی که بازی Sekiro: Shadows Die Twice را برروی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی به اتمام رسانده‌اند، بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. با این حال توجه داشته باشید که این ماد هنوز در اوایل تست بتای عمومی خود قرار دارد و طبیعتا دارای مشکلات و خرابی‌هایی خواهد بود.

بازی Sekiro: Shadows Die Twice هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و اکس‌‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد