اخیرا حساب رسمی توییتر بازی Outriders چند تصویر به همراه توضیحاتی منتشر کرد. این تصاویر با کیفیت بسیار بالای ۶k گرفته شده‌اند و بسیار زیبا به نظر می‌رسند. این تصاویر به طور خلاصه به محیط بازی، نتیجه‌ی استفاده از قابلیت Pyromancer، یکی از باس‌فایت‌های بازی و منظره‌ی یکی از بزرگترین مناطق درون بازی یعنی Enoch که یک کلنی انسانی محسوب می‌شود، اشاره دارند. در پایان می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را به همراه توضیحات آن مشاهده نمایید:

منطقه‌ی Rift Town پس از نابودی کامل شهر نخست، در دل دره‌های عمیق ساخته شد تا از هجوم‌ طوفان‌های سهمگین و نابودکننده در امان باشد. با قدم زدن در خیابان‌های این شهر وضعیت اسفناک زندگی و محرومیت را به وضوح می‌توان مشاهده کرد و این وضعیت زندگی، محله‌های زاغه‌نشین فراوان و احساس خطر کردن در تمام نقاط این شهر را به ارمغان آورده است.

از قدرت‌های Pyromancer خود استفاده کنید تا همه دشمنانی که سد راه شما می‌شوند یا خطری برای Enoch محسوب می‌شوند را تبدیل به خاکستر کنید.

به نظر می‌رسد که قدرت‌های جهش‌یافته‌ی Moloch او را به یک موجود شیطانی تبدیل کرده است. دیگر به سختی می‌توان او را انسان نامید. Moloch مهارت بسیار بالایی در استفاده از آتش دارد.

نخستین مستعمره‌ی انسانی در Enoch مدت‌ها پیش از قدرت و ساکنین گذشته‌اش خالی شده است. اکنون اینجا تبدیل به منطقه‌ای متروک شده و بسیاری از ولگردان و شورشیان کنترل این مکان را بر عهده گرفته‌اند و در میان لانه‌های هیولا‌ها به دنیال غنایم می‌گردند.

بازی Outriders در تعطیلات پایان سال میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.