همان‌طور که می‌دانید، با این‌که Yakuza: Like a Dragon هفتمین نسخه‌ی این مجموعه‌ی قدیمی محسوب می‌شود، اما این بازی به نوعی یک ریبوت برای سری بوده و بهترین مکان برای آشنایی طرفداران جدید با Yakuza است. علاوه بر تغییر سیستم مبارزه‌ی بازی از سبک Brawler به نبرد نوبتی، باید اضافه کنیم که داستان بازی Yakuza: Like a Dragon به شخصیت‌های کاملاً جدید می‌پردازد و خیلی به نسخه‌های قبلی وابسته نیست.

حال با این‌که نسخه‌ی جدید Yakuza هم‌اکنون با نام Ryū ga Gotoku 7: Hikari to Yami no Yukue در کشور ژاپن برروی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد، اما نسخه‌ی غربی بازی هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و تنها برای عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. از آن‌جایی که وضعیت فعلی نسخه‌ی غربی بازی هنوز معلوم نیست، احتمال دارد که شاهد عرضه‌ی هم‌زمان این عنوان برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی باشیم.

سگا اخیراً با ثبت بازی Yakuza: Like a Dragon در استیم، به انتشار بازی برروی رایانه‌های شخصی اشاره کرده است. البته با این‌که سگا وضعیت ثبت بازی را از حالت عمومی خارج کرده، اما این شرکت ژاپنی چند ساعت پیش تصاویر لوگو و شخصیت‌ اصلی بازی را به فایل‌های ذخیره شده برروی پایگاه داده‌ی استیم اضافه کرده است.

شرکت سگا در سال‌های گذشته تلاش کرده است تا با عرضه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عناوین Yakuza 0 ،Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2، مخاطبان این مجموعه را گسترش داده و افراد بیشتری را با آن آشنا کند. حال با این‌که هنوز خبری از عرضه‌ی نسخه‌های سوم، چهارم، پنجم و ششم سری برروی رایانه‌های شخصی نشده است، اما با توجه به عدم وابستگی Yakuza: Like a Dragon به عناوین قبلی، ظاهراً سگا می‌خواهد بازی جدید خود را هر چه سریع‌تر در دسترس بازی‌بازان قرار دهد.