مدتی پیش، رویداد دیجیتالی Summer Game Fest به عنوان جایگزین E3 توسط جف کیلی معرفی و اطلاعاتی از شرکت‌های حاضر در آن منتشر شد. وی به‌تازگی در رددیت پاسخگوی سوالات کاربران بوده است. کیلی در پاسخ به یکی از کاربران اعلام کرد Inside Xbox تنها یکی از رویدادهایی است که مایکروسافت برای Summer Game Fest برنامه دارد. اگرچه وی به طور کامل در مورد این موضوع توضیح نداد، اما در عین حال تایید کرد که در ۴ ماه آینده چیزهای بسیاری از آن‌ها خواهیم دید.

جف کیلی در این مورد می‌گوید:


بله،‌ Inside Xbox یکی از این رویدادها است. اکس‌باکس در جریان رویداد خود [Inside Xbox] اطلاعات بیشتری را از برنامه‌های آینده خود منتشر خواهد کرد. می‌توان با اطمینان گفت که آن‌ها رویدادهای مختلفی را برای Summer Game Fest در نظر گرفته‌اند.


براساس برخی از شایعات منتشر شده، مایکروسافت در ماه ژوئن یک رویداد دیجیتالی ویژه را با تمرکز برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس و نمایش عناوین انحصاری برگزار خواهد کرد. پس از لغو شدن رویداد E3، مایکروسافت از برگزاری یک رویداد جایگزین خبر داد. جدیدترین قسمت از برنامه‌ی Inside Xbox در تاریخ ۱۸ اردیبهشت (۷ می) برگزار خواهد شد. طبق اطلاعات منتشر شده، در این رویداد قرار است برخی از عناوین ترد پارتی، از جمله گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed: Valhalla نمایش داده شون